ARNO Token, Yatırım için Gerçek Bir Nano Teknoloji Projesidir

Günümüzde işletmelerin maliyetleri olabildiğince kısması ve dengelemesi hayati önem taşımaktadır. Endüstriyel sistemler ve süreçler için enerji tasarrufu en önemli öncelik haline geliyor. Art Nano (ARNO), doğal ve yenilenemeyen kaynakların hızla tükendiği bir zamanda enerji depolama ve pil geliştirme teknolojileri için karbon nanoteknoloji kullanımını entegre etmeye odaklanmıştır. Kaynakları tüketmenin yanı sıra, kayıpların çoğu depolama ve dönüştürme sırasında meydana geldiği için enerji depolaması da önemli bir sorundur. ARNO, mevcut pil teknolojisi ile birleştirildiğinde önemli enerji tasarrufu sağlayabilen karbon bazlı ürünler yarattı. İşletme, genişlemeye ve defi entegrasyonunu içeren merkezi olmayan ve verimli bir dağıtım sisteminin oluşturulmasına öncelik verdi.

ARNO token projesi, gelecek vaat eden bir yatırım fırsatı olarak hızla ilgi görüyor. Bu girişim, henüz kullanılabilirliğini kaybetmemiş mevcut ve eski sistemleri güncellemek için bilimsel olarak sağlam, en son teknolojinin uzun süredir devam eden tedarik zincirlerine uygulanmasını finanse etmeye odaklanmış bir çabadır. ARNO jetonu, projenin ekonomik çerçevesinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır ve tüm ekosistem için ağırlık merkezi olarak hizmet etmektedir. Ayrıca, Bitcoin ve Ethereum gibi en yaygın kullanılan kripto para birimleri hariç tutulacaktır. Projede ve tüm unsurlarında sadece ARNO kullanılacaktır. Gerçek dünyada gerçekleşen yüksek likiditeli bir proje.

ARNO token, tüm ortakların yükümlülüklerini yerine getirmek için projedeki fiili durumun başlangıçta yapılan yol haritasına ve hazırlığa karşılık gelmesini sağlamak için elinden geleni yaptı. Proje, teslim tarihini karşılama yolunda ve hedefine ulaşma yolunda ilerliyor. Gerçek, son olayların bir sonucu olarak her geçen gün daha da ortaya çıkıyor.

ARNO, Alman Patent Ofisi ile Güçlerini Birleştirdi

ARNO, Alman Hakların ve Fikri Mülkiyetin Korunması Ajansı ile bir mutabakat zaptı imzaladı. Patent başvurusu, marka tescili vb. Konularda tüm projenin menfaatlerini temsil edecek olan bu varlıktır. Bu, Defi ve Nanoteknolojiyi kullanan gelecek vaat eden ikincil güç çözümü sağlayıcısı ARNO için bir dönüm noktasıdır.

Bir Alman ticari markasının dahil edilmesi, çok ihtiyaç duyulan fikri mülkiyet tescilini içerecek ve mevcut pil teknolojisi ile birleştirilebilen karbon nano tüplerinin seri üretimiyle ilerlemelerine olanak tanıyacak. Ayrıca, gelecekte patent başvurularının yanı sıra tescil ve makbuzlarından, ticari markalarından ve genel olarak fikri mülkiyetlerinden sorumlu olacaklar.

Entegre PayPal Ödeme Seçeneği

Ortak ücretleri alanında çeşitli iyileştirmeler yapıldı. PayPal tabanlı ödeme kabul sistemi, önemli bir başarı olduğunu düşündüğümüz karmaşıklıkların neredeyse üç haftalık ayarlanması ve netleştirilmesinden sonra tamamen çalışır durumda. Bu platform artık müşterilerin yerel jeton olan ARNO jetonunu kolaylıkla alıp satmasına olanak tanıyan PayPal ödeme seçeneğine sahiptir. Defi ile çalışması şartıyla, bu, ödeme sürecini basitleştirmelerine de yardımcı olacaktır.

Monbat Grupları ile başarılı görüşmeler

ARNO ayrıca, kurşun-asit akü tedarikçileri gibi potansiyel gelecek ortakları arıyor ve projenin laboratuvarı ve üretim üssü için alan sağlamak için Bulgar hükümeti ile ortaklık yapıyor. Bulgaristan’da, projenin Avrupa Birliği bölgesi genelinde uygulanmasını denetlemek için bir yönetim şirketi kuruldu.

Ayrıca, Bulgaristan’da, kurşun asitli pillerin en büyük Avrupalı ​​üreticilerinden ve dağıtımcılarından biri olan Monbat şirketler grubuyla yapılan görüşmeler son iki hafta boyunca verimli geçti. Bulgaristan’da özel olarak belirlenmiş tesislerde şirketimiz tarafından üretilen karbon nano malzemelerin geliştirilmesi ve tarafımızca geliştirilen teknolojilerin nihai ürünün üretim sürecine dahil edilmesi için ortak girişimdeki hisselerin bir kısmının alınmasıyla projemiz üzerinde anlaşmaya varıldı.

Karbon nano malzemelerin numuneleri test için çoktan gönderildi ve yakın gelecekte, çalışma numunelerinin kabul edilen uluslararası standartlara göre fabrikada test edilmesiyle pillerin modelleri yakın gelecekte bu proje için özel olarak üretilecek. Ayrıca, üretilen numuneler ayrıntılı bir inceleme için laboratuvarımıza gönderilecektir. Dahası, Gelişmiş Araştırma ve Teknolojiler şirketi ile kurulumları – kullanılacak karbon nano malzemelerin seri işlenmesi için reaktörler – tasarlamaya ve tasarım tahminlerini geliştirmeye başlamak için görüşmeler devam ediyor. Bu sözleşmenin de yakında kapanması bekleniyor.

Sonuç

ARNO, şüphesiz, yatırım için ideal olan otantik nano teknoloji projelerinin geleceğidir. Gerçek dünyada meydana gelen çok fazla likiditeye sahip bir proje. Proje şimdiden ilgi gördü ve anlaşmalar düzenli olarak kapatılıyor. ARNO Token yatırımları, gerçekten gerekli ürünlerin yüksek teknolojili üretimine yapılan yatırımlardır. Projenin faydası, biriken fonlara erişim ve projenin kapitalizasyon değerinin fiziksel gelişimi ile sağlanır. ARNO’nun vaatleri her geçen gün gerçeğe dönüşüyor.

Güncel Kalın, ARNO’yu Takip Edin:

Twitter | Telegram | Facebook | Linkedin | Instagram | Youtube