ARNO: Yatırım için Gerçek NANO Teknolojisi Projesi

Günümüzde şirketler için maliyetleri olabildiğince düşürmek ve dengelemek çok önemlidir. Enerji tasarrufu, üretim sistemleri ve süreçleri için en önemli öncelik haline geliyor. Yeni bir araştırmaya göre, küresel enerji depolama pazarı, daha fazla ev ve işletme çatıdaki güneş enerjisi ve diğer yenilenebilir enerji sistemlerini tamamlamak için pil enerji depolamasını kullandıkça ikiye katlanacak. Bununla birlikte, enerji tüketimi ve talep arttıkça, bir yandan mevcut enerji kaynakları, özellikle yenilenemeyen enerji kaynakları hızla tükeniyor. Arno, endüstriler ve evler için ikincil enerji güç çözümleri geliştirmek için karbon nanomateryal kullanıyor.

ARNO hakkında
Doğal ve yenilenemeyen kaynaklar hızla tükendiğinde, Art Nano (ARNO), enerji depolama ve pil iyileştirme teknolojisi için karbon nanoteknoloji kullanımını dahil etmeye odaklanıyor. Azalan kaynakların yanı sıra, kayıpların çoğu depolama ve geçiş sırasında meydana geldiğinden, enerji depolaması da önemli bir sorundur. Yıllar süren AR-GE çalışmalarından sonra ARNO, mevcut pil teknolojisi ile birlikte önemli miktarda enerji tasarrufu sağlayabilen karbon bazlı ürünler geliştirdi. Şirket büyümeye ve defi entegrasyonu ile merkezi olmayan ve üretken bir dağıtım sistemi oluşturmaya odaklandı.

Bu araştırma, her yerde bulunan ve yaygın olarak kullanılan kurşun-asit pillerin özelliklerini modernize etmek ve önemli ölçüde geliştirmek için farklı karbon nanomateryal formlarını kullanmaya odaklanmaktadır. Ve son teknolojilerin benimsenmesine dayalı olarak, karşılaştırılabilir bir maliyetle rakip numunelere göre önemli rekabet avantajlarına sahip bitmiş bir ürün üretmek.

ARNO Token Projesi
ARNO Token projesi, henüz önemini yitirmemiş mevcut ve eskimiş teknolojileri yükseltmek için uzun süredir devam eden tedarik zincirlerine tamamen bilimsel, yenilikçi bir teknolojinin uygulanmasını finanse etmeye yönelik kesin bir çabadır. ARNO jetonu, projenin ekonomik yapısında yoğun bir şekilde kullanılır ve tüm ekosistem onun etrafında döner. BTC ve ETH gibi en yaygın kripto para birimleri bile dahil edilmeyecektir. Projemizde ve tüm bileşenlerinde sadece ARNO kullanılacaktır. Gerçek dünyada meydana gelen çok fazla likiditeye sahip bir proje.

Exchange Listesi
ARNO Token, 50 milyon maksimum kullanılabilirliğe sahip bir ERC-20 belirtecidir. Projenin büyümesini ilerletmek için bu satışlardan toplanan fonlarla ICO‘lar ve IEO‘lar aracılığıyla yalnızca% 8 kullanılabilir. Şirket, tokenini listelemek için Uniswap DEX’i seçti, çünkü arz ile talebi otomatik olarak ölçmek için sabit bir denklem kullanan ve daha fazla alım satım toplandıkça değer kaymalarına neden olan fiyatlandırma modeli. Ayrıca, proje için daha fazla fon sağlamaya da katkıda bulunacaktır.

ARNO jetonu borsalarda listelendikten sonra, proje ekibi belirli sayıda jetonu satacak ve jetonlar satıldıktan sonra ekip, mevcut platformdaki kripto para birimi geri bildirimini bir yıl boyunca durduracak. Açık artırma, geliştiricilerle bağlantısı olmayan tüccarlar tarafından yürütülür.

Merkezi olmayan likidite
ARNO ekibi, kullanıcılara her zaman Arno tokenleri üzerinde tam kontrol sağlamaya kendini adamıştır. Ayrıca Arno jetonuna sahip olmaktan en fazla faydayı elde ettiler. Sonuç olarak, ekip Uniswap borsasını listelediğinde, Arno ile birlikte bir likidite havuzuna sahip olacaktır. İnsanlar, yüksek likiditesi nedeniyle Arno’yu satın alacaklar, bu da projeye daha fazla sermaye çekecek ve fiyatların artmasına neden olacaktır. Büyük yatırımcılar aynı anda girip çıkma seçeneğine sahiptir. Diğer girişimlerde herhangi bir noktada Likidite alabilirler, ancak biz Arno’da alamayız.

Sonuç olarak, bir tavsiye teşviki olarak edinilen tüm satış öncesi müşteriler, airdropper’lar ve token’lar, Uniswap listelememiz sırasında tokenlarını satsa da, token fiyatı yüksek likidite nedeniyle önemli ölçüde etkilenmeyecektir.

Bonus Yapısı
Şu anda, Yönlendirme Programı en yaygın olan bu tür üç bonus programı vardır. Aynı zamanda bir kuruluş ve ortakları arasında bir ortaklık anlamına gelen bir satış ortağı programı olarak da bilinir. Basitçe söylemek gerekirse, bu, belirli bir miktarda ARNO Token kaydetme ve satın alma gibi birisinin tavsiyenize göre hareket etmesidir. Bu kişiyi içeri almak için bir ücret alırsınız. Ekip, tek seviyeli sevk ilişkisi konseptini izler, bu da sadece bir seviye olduğu ve bağlı kuruluşun tavsiyelerin satın alımlarından bir komisyon kazandığı anlamına gelir.

Şu anda teşvik, bireysel olarak davet edilen kişinin satın alma tutarının% 5’idir ve jetonlarla ödenir. Airdrop ve Bounty hizmetleri, yönlendirme programına ek olarak, gelecekte duyurulacak temel gerekliliklerle birlikte ortaklara yönelik diğer teşviklerdir.

Aşağıdakiler yeni Bonus programıdır:

  • 30 veya 299 jeton satın alırken% 10 bonus alabilirsiniz.
  • 300 ve 1499 jeton satın alırken% 15 bonus alabilirsiniz.
  • 1500 veya daha fazla jeton satın alırken% 20 bonus alacaksınız.

Sonuç
Hiç şüphesiz geleceğimizin yeni enerji verimli teknolojilerde yattığını görüyoruz. Bu projeyle ilgili inanılmaz olan şey, ARNO jetonunun projenin ekonomik bileşeni için birincil yerleşim mekanizması görevi görmesidir. Ayrıca projenin fiziksel ve operasyonel olması gerçeğinde de çok önemli bir rol oynamaktadır. Dünya hızla adapte oluyor ve biz de öyleyiz ve bu nedenle bu yol taze ve tanıdık.

 Haber ve Yorum Ekle