Art Nano (ARNO): DeFi Kullanan Endüstriler İçin İkincil Enerji Gücü Çözümü

IHS tarafından yayınlanan yeni bir rapora göre, evlerin ve işletmelerin çatı üstü güneş enerjisi ve diğer yenilenebilir enerji sistemlerini desteklemek için pil enerji depolamasını benimsemesiyle küresel enerji depolama pazarının ikiye katlanması bekleniyor. Ancak bir tarafta enerji tüketimi ve talebi arttıkça, özellikle yenilenemeyenler olmak üzere mevcut enerji kaynakları tükenmek üzere. Arno, karbon nano malzeme kullanarak endüstriler ve evler için ikincil enerji güç çözümleri yaratmak için çalışıyor.

Günümüzde işletmeler için maliyetleri mümkün olan her yerde düşürmek ve dengelemek çok önemlidir. Endüstriyel uygulamalar ve süreçler için enerji verimliliği ana ilgi odağı haline geliyor. Bu zorluğun üstesinden gelmek için, işletmeler genellikle belirlenen maksimum yük için enerji için ödedikleri fiyatı sabitler. Kolaylıkla tahmin edilemeyen zamanlarda güç kullanılabilirliğini kullanma ile talep anlarında yeterli gücü sağlama arasındaki boşluğu doldurmak için, teknoloji sağlayıcısı bir BESS (Batarya Enerji Depolama Sistemi) çözümü geliştirdi.

Herhangi bir kaynaktan üretilen elektrik gücünün nihayetinde, gelecekte belirlenemeyen bir noktada kullanım için talep düşük olduğunda üretilen enerjiden fazla enerjinin nasıl depolanacağı sorununu karşılaması gerekir. Bu, yenilenebilir güneş enerjisi veya gaz bazlı gibi enerji kaynaklarından üretilen enerji ile ilgili özel bir sorundur. Basitçe ifade etmek gerekirse, güneş ya da yakıt olmadığında, üretilecek güç de yoktur.

ARNO AKÜ VERİMLİLİĞİ İÇİN NANO TEKNOLOJİSİ GELİŞTİRECEK

Uzun süre enerji depolamak oldukça zor olduğundan, enerji israfının büyük bir kısmı depolamadan kaynaklanmaktadır. Şu anda, lityum iyon, kurşun asit, NiCd, Vanadyum Redox-Flow, sodyum sülfür veya ZEBRA gibi kullanımda olan çeşitli pil teknolojileri vardır, ancak bunların hiçbiri artan talepleri karşılayacak kadar verimli değildir. Art Nano, enerjiyi daha verimli ve daha uzun süre depolamak için pil üreticileri tarafından kullanılabilecek karbon tabanlı bir nano teknoloji projesi üzerinde çalışıyor.

Firmanın araştırması, bir pilin hem negatif hem de pozitif elektrotlarına yeni karbon bazlı malzemeler eklemenin sülfatlaşma derecesini önemli ölçüde azalttığını ve ağırlığı önemli ölçüde azalttığını buldu. Yüksek oranlı kısmi şarj durumunda çalışma altında pil performansındaki iyileştirmeler de karbon entegrasyonunun bir başka faydasıdır. Toplamda bu, daha fazla döngü ve daha uzun hizmet ömrü anlamına gelir.

Art Nano tarafından geliştirilen karbon enerji tasarrufu teknolojisinin temel faydalarından bazıları şunlardır:

  • Yüksek kullanılabilirlik – modüler tasarım.
  • Esnek tasarım – neredeyse tüm uygulamalar için uygundur.
  • Kolay pil kullanımı.
  • Tam entegre anahtar teslimi çözüm – boyutlandırma kolaylığı ve proje teslim sürelerinde azalma.
  • Depolama dolaplarının AC tarafında paralel bağlantısı – boyutlandırmada en yüksek esneklik.
  • Güç elektroniğinde kanıtlanmış deneyim – sağlam ve güvenilir standartlaştırılmış çözümler
  • Mikro şebekeler için “siyah başlatma” özelliği – dizel jeneratör gerekli değildir
  • Sıfır emisyon.
  • CO2 ayak izini azaltır.

Daha verimli piller geliştirmek için çalışmanın yanı sıra, diğer birçok elektronik ürün, hibrit araç ve güç sistemi Üreticisi de, Art Nano ekibi tarafından yapılan araştırma ve geliştirmeden yararlanarak, sonları için daha esnek ve yüksek performanslı teklifler oluşturmalarına olanak tanıyor. -kullanıcılar. Pil ve enerji pazarı için karbon nanotüpler, interkalasyonlu grafit ve grafenler hizmet ediyor.

Firma, enerjiyi depolamak ve taşımak için daha verimli bir yol yaratacak karbon nanoteknoloji tabanlı ürünler geliştirmek için çalışıyor. Firma şimdi ARNO token adlı bir proje token’ı başlatarak teknolojiyi herkese getiriyor. Şirket, ulaşım, altyapı, çevre ve tüketici gibi kilit sektörlere hizmet ederek dünyanın her köşesindeki müşterilere geniş bir ürün ve çözüm yelpazesi sunmayı planlıyor.

ARNO UNISWAP LİSTESİ VE IEO

ARNO Token, sabit maksimum 50 milyon arzı olan bir ERC-20 belirtecidir; bunun yalnızca% 8’i ICO’lar ve IEO’lar aracılığıyla kullanılabilir ve bu satışlar yoluyla elde edilen fonlar projenin gelişimini daha da ölçeklendirmek için kullanılacaktır. Firma, tokeni Uniswap DEX’te listelemeye karar verdi çünkü fiyatlandırma modeli, talebi ve arzı sabit bir denklemle otomatik olarak hesaplıyor, bu nedenle daha fazla alım satım toplandıkça değerde değişiklikler meydana geliyor. Aynı zamanda proje için bol miktarda likidite sağlayacaktır.

ARNO jetonu borsalara eklendiğinde, proje ekibi açık artırma için belirli bir miktar jeton koyacak ve jetonlar katılımcılar tarafından satın alındığında, ekip mevcut platformdaki kripto para birimi girdisini bir yıl boyunca durduracak. Açık artırma, geliştiricilerle ilişkisi olmayan tüccarlar tarafından düzenleniyor. Proje jetonu, projenin ekonomik kısmının ana yerleşim aracıdır. Projenin tüm ekonomik sistemi, ARNO jetonunun aktif kullanımını içerir.

Diğer Haberler:

ARNO 1.5$

ARNO Media Partnership Announcement

Arno Token ICO

Arno Token

 Haber ve Yorum Ekle