Türkiye’nin en güvenilir, en kapsamlı ve en hızlı kripto para borsası olma hedefiyle 2017 yılında temelleri atılan, 2018 Şubat ayında üye alımına başlayan Bitlo.com, 2018 Haziran ayında kripto para alım ve satım işlemlerini açmıştır.

Neden Bitlo.com?

  • Kolay ve pratik arayüz,
  • Üst düzey güvenlik altyapısı,
  • Minimum tutar olmadan alım satım imkanı,
  • Bitcoin (BTC), Tether (USDT), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Chainlink (LINK), Basic Attention Token (BAT), BNB Coin, 0x (ZRX), Matic Network, Kyber Network (KNC), Enjin Coin (ENJ), LTO Network, Compound (COMP), Aave (AAVE), Maker (MKR), PAX Gold (PAXG), Uniswap (UNI), Bancor (BNT), Chiliz (CHZ), Reserve Rights (RSR) ve Synthetix Network Token (SNX) alım satım imkanı,
  • 7/24 müşteri desteği,
  • Hızlı kimlik onay süreci,
  • İleri güvenlik seviyeleri ile Bitlo.com’da temel önceliğimiz olan müşteri memnuniyetini maksimum seviyede muhafaza edebilmek adına, geniş kapsamlı iyileştirme, geliştirme ve altyapı çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Misyon

Tüm kullanıcılarımız için bitcoin ve diğer kripto para işlemlerinin yapılacağı kolay, şeffaf, güvenilir, hızlı, sürekli gelişen, rekabetçi ve sürdürülebilir bir platform sağlamak.

Vizyon

Kripto dünyası için altyapı sağlayıcısı olmak. Bu doğrultuda kullanıcılarımızın yararına ve çözüm odaklı kripto para ve blok zinciri üzerine ürün ve hizmetler sağlamak.

Ortaklar

Hakan Baş

Mustafa Alpay

Bitlo.com üzerinde yapabileceğiniz işlemler nelerdir?

Bitlo.com sitesinde kaydınızı ve gerekli bilgilerinizi girdikten sonra anında işlem yapabilirsiniz. Borsa içerisinde işlem yapmadan önce Bitcoin ve diğer kripto paralar hakkında detaylı bilgi için sitemizde bulunan rehber sayfalarına bakabilirsiniz.

Bitlo.com sitesinde Türk Lirası bakiyeniz ile kripto para piyasalarında en yüksek hacime sahip 10 kripto para birimi; Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Chainlink, BNB, BAT, Matic Network, ZRX ve Bitcoin Cash kripto para birimlerini satın alabilirsiniz. Satın aldığınız kripto para birimlerini sitemiz üzerinden satabilir ve Türk Lirası olarak banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Bitlo.com sitesinde alış-satış işlemlerinizi iki farklı yöntemle yapabilirsiniz. Kolay alış-satış bölümünde alış ve satış yapmak istediğiniz tutarı belirledikten sonra, markette bulunan bekleyen alış-satış emirlerinden anında işleminiz gerçekleşir.

Gelişmiş alış-satış bölümünde ise, alış ve satış işleminin gerçekleşmesini istediğiniz fiyatı belirleyerek emir oluşturabilirsiniz. İşlem yaptığınız kripto para fiyatı emir verdiğiniz fiyata ulaşınca otomatik olarak gerçekleşir.

Bitlo.com sitesinden almış olduğunuz kripto para birimlerini, farklı cüzdan adreslerine ve sitelere gönderebilirisiniz. Farklı cüzdan ve sitede bulunan kripto para birimlerinizi bitlo.com sitesinde bulunan hesabınıza yatırabilir ve işlem yapabilirsiniz.

Bitlo.com sitesinde yapmış olduğunuz tüm işlemlerinizi site içerisinde ‘Yatırma-çekme Geçmişi’, ‘Gerçekleşen Emirler’, ‘Açık Emirlerim’ ve ‘Geçmiş Emirlerim’ tablolarından takip edebilirsiniz.Haber ve Yorum Ekle