BtcTurk, 1 Temmuz 2013 tarihinde kurulan Türkiye’nin ilk, dünyanın 4. Bitcoin ve kriptopara alım satım platformudur. Şirket kurulduğu günden bugüne kadar kullanıcılarına en güvenilir hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Bu doğrultuda platformumuz ileri düzeyde sistem güvenliği yöntemleri ile korunmakta ve sürekli olarak uluslararası bağımsız denetim şirketlerinin denetimine tabi olmaktadır.

Türkiye’de yapmış olduğumuz yatırım ve anlaşmalar ile kullanıcılar; 7/24 Türk lirası ile kriptopara alım satımı yapabilir, istedikleri anda Türkiye’deki banka hesaplarına veya anlaşmalı ödeme kuruluşlarına bağlı cüzdanlarına Türk Lirası çekebilirler. 2013 yılından itibaren biriken deneyimlerini, 7/24 canlı destek veren uzman ekibi ile Türkiye’nin ilk ve en güvenilir kriptopara alım satım platformu olarak hizmet vermeye devam ediyor.

2019 yılında, Yeni Malatyaspor isim ve forma sponsorluğu ile dünyada bir ilki gerçekleştirdi. 2020’de Kadın ve Erkek Futbol Milli takımlarımıza ana sponsor olarak dünyada bir ilke daha imza attı.

BtcTurk olarak, Türk sporunu ve milli sporcularımızı desteklemeye 2021 yılında da devam etti. Ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil eden milli futbolcumuz Cengiz Ünder ile iş ortaklığı anlaşmasının yanı sıra Kadın ve Erkek Voleybol Milli Takımlarımızın ana sponsoru oldu. Ayrıca, Tokyo Olimpiyat Oyunlarında Türkiye’yi temsil edecek 21 olimpik sporcumuza destekleriyle Bitcoin’in 21 milyonluk sınırlı arzına dikkat çekerken yeni neslin yanında olmaya devam ediyor.

Bitcoin’in gelişimi için çalışmalar yürüten, yazılım geliştiricilere finansman, eğitim ve mentörlük sağlayan, kâr amacı gütmeyen Bitcoin geliştirme platformu Brink’e 210,000 dolarlık fon sağladı.

İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetilen BtcTurk, Türkiye Cumhuriyeti Sanal Pazaryeri Hukuki standartlarına uygun olarak 100.000.000 Türk Lirası sermaye ile hizmet vermektedir.

Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş.
Nispetiye Cad. Akmerkez E3 Kulesi Kat: 9 34340 Etiler – Beşiktaş / İstanbul

Mersis No: 0332045014600001Haber ve Yorum Ekle