COINPARA KİMDİR?

2019 yılında kurulan Coinpara, dijital varlık alım-satımı yapanlarla likidite sağlayıcıları arasında gelişmiş kripto para takas hizmeti veren bir kripto para işlem platformudur. Coinpara dünyanın önde gelen kripto paralarının güvenilir bir şekilde alım satımını sağlar. Kimliğini kanıtlayabilen kullanıcılar dünya standartlarında teknolojiye sahip Coinpara Kripto Para İşlem Platformu aracılığıyla Bitcoin ve diğer kripto paraları yatırabilirler, TL veya kendi aralarında takas edebilirler veya cüzdanlarından çekebilirler.

Coinpara çok sayıda kripto varlıkla işlem yapılabilmesini sağlayarak alım-satım stratejilerini optimize etmeye yardımcı olur.

COINPARA herhangi bir denetime tabi midir?

Coinpara platformunun sahibi Necen Teknoloji A.Ş. Türkiye Cumhuriyeti’nin yasal düzenlemelerine bağlı bir anonim şirketidir. İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlıdır ve Maliye Bakanlığı’nın vergi denetimi altındadır.

Coinpara ayrıca Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK)’nun düzenlemelerini dikkate alınmakta ve suç gelirlerinin aklanmasının ve terörün finansmanının önlenmesi konusunda azami önem göstermektedir. Söz konusu düzenlemelere ilişkin politikalarımıza web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ticaret Unvanı: Necen Teknoloji A.Ş.Haber ve Yorum Ekle