Convergence Finance’dan 10.000 $’lık Airdrop kampanyası

Convergence Finance, CoinMarketCap’teki resmi çıkışını kutlamak için resmi airdrop kampanyasını kutlamaya karar verdi!

Convergence Finance, Uzun bir yolculuk olduğunu ve şimdiye kadarki tüm destek için son derece minnettar olduklarını belirtiler. Bu airdrop’u başlatmak için CoinMarketCap ile ortaklık kurduklarını ve kuralları olabildiğince kolay hale getirdiklerini, herkesi orada görmeyi umduklarını belirtiler!

Tarih
Başlangıç: 02/08/2021 02:00 UTC
Bitiş: 06/08/2021 02:00 UTC

Toplam Airdrop Jetonları
470.000

Kazanan Sayısı
1.000

Nasıl katılacağım?

 1. CoinMarketCap izleme listenize Convergence ekleyin: https://coinmarketcap.com/currencies/convergence/
 2. Convergence Twitter hesabını takip edin: https://twitter.com/ConvergenceFin
 3. Convergence Medium sayfasını takip edin: https://convergencefinance.medium.com/
 4. Resmi Convergence Telegram grubuna katılın: https://t.me/convergencefinanceofficial
 5. https://twitter.com/ConvergenceFin üzerinde sabitlenmiş Convergence Finance x CoinMarketCap Airdrop tweetini retweetleyin ve en az 3 takipçinizi etiketleyin.

Not:

 • Convergence Finansmanı, Convergence Finansmanı x CoinMarketCap 10K USD Airdrop kampanyasının tüm adımlarını tamamlayan kazanan katılımcıları seçmekten sorumludur ve seçecektir.
 • Kazananların listesi, kampanyanın bitiminden sonraki 7 gün içinde resmi Twitter’ımızda (https://twitter.com/ConvergenceFin) ve resmi Aracımızda (https://convergencefinance.medium.com/) duyurulacaktır.
 • Convergence Finance, bu airdrop’un seçim ve dağıtım sürecinden tamamen sorumludur. Tüm bot ve yinelenen girişler otomatik olarak diskalifiye edilecektir.
 • Convergence Finance, CONV tokeninin aleyhine olacak şekilde mücbir sebepler veya öngörülemeyen devre dışı bırakma olayları durumunda teklifi durdurma hakkını saklı tutar.
 • Convergence Finance, etkinliğin durdurulmasına neden olan beklenmedik durumlardan sorumlu tutulamaz.
 • Daha fazla bilgi için lütfen [email protected] adresindeki resmi e-posta adresimizle iletişime geçin veya https://conv.finance/ adresindeki web sitemizi ziyaret edin.

Convergence Finansı Hakkında
Convergence, özel varlıkları, kullanımı kolay tek bir arayüz kullanarak parçalara ayırarak ve diğer DeFi protokolleriyle birleştirilebilir hale getirerek, DeFi alanında değiştirilebilir hale getiren ilk AMM olacak. Yakınsama, varlık sahiplerinin DeFi’nin likiditesinden faydalanmalarını sağlarken, DeFi kullanıcıları daha önce erişemedikleri egzotik gerçek dünya varlıklarına erişebilir. Yakınsama Finansmanı, tüm DeFi kullanıcılarına gerçek dünyadaki varlık maruziyetini sağlamak için DeFi’nin likidite, otomasyon ve şeffaflık özellikleriyle azaltılmış bir yatırım giriş engelinin kenarını birleştirir.

Resmi bağlantılar
Website / Discord / Telegram / Twitter / Litepaper

 

Kaynak : https://medium.com/convergencefinance/convergence-finance-x-coinmarketcap-10k-usd-airdrop-campaign-20053dd87e38