Anurag Yadav

Hesap Durumu:
Konuşulan Diller
İngilizce
Yetenekler
Kurucu Ortak ve CEO - PrimaFelicitas | BlockchainGeliştirme | Blockchain Teknoloji Danışmanı | Blockchain Konuşmacısı
Hakkında

Müşterilerimize rekabet avantajı sağlayan özgün, kişiye özel çözümler oluşturmak için Blockchain, Yapay Zeka ve IoT gibi gelişen teknolojilerden yararlanıyoruz. Çok çeşitli web ve mobil platformlarda ve teknoloji yığınlarında özel yazılım çözümleri geliştiriyor ve işletmelere teknoloji fikirlerini ürünlere/prototiplere dönüştürmelerinde yardımcı oluyoruz.

Çeşitli uzman çözümler sunarak yeni başlayanların ve ilk girişimlerin pazardaki yerlerini bulmalarına ve işlerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimiz, kapsamlı pazar araştırması ve ürün-pazar uyum analizi yapmayı, uçtan uca dijital pazarlama planları ve stratejilerini tasarlama, uygulama ve yönetme ve özel yazılım çözümleri oluşturmayı içerir.

En son teknolojileri kuruluşlarına entegre etmede orta ölçekli ve olgun şirketlerle birlikte çalışıyoruz, böylece işletmelerine bir dolgunluk kazandırıyor ve bu süreçte dönüşüm sağlıyoruz. Karmaşık teknik projeleri zamanında yürütmek için onlarla daha fazla ortaklık yapıyoruz.

Ayrıca, yoğun pazar araştırmamızdan elde ettiğimiz içgörülerden elde edilen güçlü bir pazarlama stratejisini uygulamaya koymalarına da yardımcı oluyoruz. Pazarlama çözümlerimiz İçerik Pazarlama, SEO, SEM, SMM, PPC, Halkla İlişkiler, Topluluk Yönetimi ve Kampanya Yönetimini içerir.

Bölgesel ve küresel kapasitede büyük, orta ölçekli ve küçük işletmelerle çalışma konusunda on sekiz yıldan fazla deneyime sahibim.Participated Projects
TrustRecruit
TrustRecruit TRT
TrustRecruit, insanların özgeçmişlerini benzersiz NFT'lere dönüştüren, dünyanın ilk AI özellikli Doğrulanmış Özgeçmiş NFT platformudur. Basılmış NFT'ler, işverenlerin ve işe alı...
ICO
06 Nisan 2022
07 Haziran 2022
4.00