Ben Kindlan

Hesap Durumu:
Konuşulan Diller
İngilizce
Yetenekler
GIGCO'da Genel Müdür ve Kurucu Ortak | LAZYRAVE için Davulcu | Earth - Bar & Restaurant'ta Kurucu Ortak
Hakkında

Müzik endüstrisinde kanıtlanmış bir çalışma geçmişine sahip Deneyimli Uygulama Proje Yöneticisi. Mekan İlişkileri, Satış, Mobil Uygulamalar, Mekan Yönetimi ve Proje Yönetimi konularında yetkin.

Güneydoğu Asya’da Earth – bar & restaurant’ı sıfırdan inşa ettiğim süre boyunca, markayı inşa etmek ve işi bir zincir restorana genişletmekle uğraştım. Aşağıdakileri içeren bir dizi beceri öğrendim: * Yenilenebilir malzemelerle inşa etme * Proje yönetimi * Zaman yönetimi ve yetkilendirme * Pazarlama, satış ve müşteri hizmetleri * Marka oluşturma.

Şimdi müzisyenleri, mekanları ve konser arayan insanları birbirine bağlamaya yardımcı olmak için harika bir fırsat olan Gigqo projesi üzerinde çalışıyorum. Bu korkunç pandemi zamanlarını atlatır atlatmaz bunu yapmaya hazır olmak istiyoruz. Bu arada, kullanıcılar için bir bahşiş kavanozu seçeneği ile canlı yayın gösterilerini platforma getirmek için çalışıyoruz.

“Müzik benim için her zaman bir Enerji meselesi, bir Yakıt meselesi olmuştur. Duygusal insanlar buna İlham derler ama asıl kastettikleri Yakıttır. Yakıta her zaman ihtiyacım vardı. Ben ciddi bir tüketiciyim. Bazı geceler, radyoda doğru müziği çok yüksek sesle dinlerseniz, benzin iğnesi boş olan bir arabanın yaklaşık elli mil daha gidebileceğine inanıyorum.” – Avcı S. ThompsonParticipated Projects
GIGCO
GIGCO GIG
GIGCO nedir? Müzik zevkiniz ne olursa olsun, GIGCO mükemmel şovu bulmanıza yardımcı olur. Kahve dükkanlarından arenalara, solo sanatçılardan büyük veya küçük rock gruplarına kadar uzan...
IDO
26 Haziran 2022
26 Haziran 2022
N/A