Daniel Martin

Hesap Durumu:
Konuşulan Diller
İngilizce
Yetenekler
Flykube & Eatkube & KubeCoin'de Baş Teknoloji Sorumlusu
Hakkında

Öğrenmeyi ve fikirleri gerçeğe dönüştürmeyi seviyorum. Bunu yapmak için iletişim becerilerimi geliştirirken her zaman mümkün olduğunca çok teknik bilgi öğrenmeye çalıştım. Başkalarını dinlerken tam potansiyellerine ulaşmalarına yardım etmenin harika bir değerin teslim edilmesine yol açtığına, yalnızca sürekli kişisel gelişim sürecim tarafından arttığına kuvvetle inanıyorum.

Son 6 yıl boyunca geliştirici ve teknik direktör olarak çalıştım. Bir şirket kurmak için birkaç girişimde bulundum ve hatta bir startup yarışması olan ActuaUPM’e katıldım.
2011’de keşfettiğimden beri blockchain ile ilgileniyorum ve şimdi, gerçekten büyüleyici bir proje ile blockchain teknolojisinin ana akım benimsenmesine katkıda bulunduğumuz KubeCoin ekibinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

Bu heyecan verici ekosistemi büyütmek ve değer önermesini toplumumuza kazandırmak için mümkün olduğunca katkıda bulunmak temel amacımdır.Participated Projects
Kubecoin-logo
Kubecoin KUBE
Çok markalı platformlar aracılığıyla evrensel olarak benimsenebilen, eğlence ve seyahat endüstrilerinde devrim yaratmayı amaçlayan dijital para birimi. KubeCoin, Akıllı Kişileri geliş...
ICO
10 Haziran 2022
11 Haziran 2022
4.33