Raydium nedir?

Raydium, yıldırım hızında ticaret, paylaşılan likidite ve getiri elde etmek için yeni özellikler sağlamak için Serum merkezi olmayan borsanın (DEX) merkezi sipariş defterinden yararlanan Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiş otomatik bir piyasa yapıcıdır (AMM).

Raydium neden farklıdır?

Diğer AMM DEX’ler ve DeFi protokolleri, yalnızca kendi havuzlarındaki likiditeye erişebilir ve merkezi bir sipariş defterine erişimleri yoktur. Ek olarak, Ethereum üzerinde çalışan platformların çoğunda işlemler yavaştır ve gas ücretleri yüksektir.

Raydium birkaç önemli avantaj sunar:

  1. Daha hızlı ve daha ucuz: Raydium, Ethereum’dan daha hızlı işlem büyüklükleri ve maliyetin bir kısmı olan gaz ücretlerinden daha hızlı elde etmek için Solana blok zincirinin verimliliğinden yararlanır.
  2. Ekosistem çapında likidite için merkezi bir sipariş defteri: Raydium, Serum DEX’in merkezi limit sipariş defterine zincir üstü likidite sağlar, yani Raydium tüm Serum ekosisteminin sipariş akışına ve likiditesine erişim sağlar.
  3. Alım Satım arayüzü: TradingView çizelgelerini görebilmek, limit emirleri belirleyebilmek ve alım satımları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak isteyen yatırımcılar için.

Raydium’da ne yapabilirim?

Ticaret ve takas

Raydium’un takas özelliği, iki jetonun Serum aracılığıyla hızlı bir şekilde değiş tokuş edilmesini sağlarken, DEX UI, limit emirleri gibi daha gelişmiş ticaret özelliklerine de izin verir. Bunlar, kullanıcılar için daha iyi bir ticaret deneyimi sağlar.

RAY kazanın

Likidite havuzları oluştururken ve stake yaparken RAY jetonları kazanmanın birkaç yolu vardır. Daha fazla özellik yolda!

Projenizi Raydium ile güçlendirin

Projenizi Raydium’da listelemek, bir Füzyon Havuzu oluşturmak veya AcceleRaytor’da başlatmak istiyorsanız, lütfen bu formu doldurun!

Finans Bilgileri
Borsa Simgesi :
Dolaşım Arzı :
Toplam Arz :
Maksimum Arz :
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Raydium (RAY)

Raydium (RAY)

Haber ve Yorum Ekle