Sosyal Medya Hesapları / Web Sitesi aktif olmadığı için BÜYÜK RİSK TAŞIMAKTADIR.

brawl_logo

BRAWL ARENA (VALOR)

   

Website: AKTİF DEĞİL / Social Media: AKTİF DEĞİL Son Kontrol Tarihi : 8 Haziran 2022

ICO Kripto para

En Yeni Kripto Kavgası 2D Oyunu AIR (Etkinlik Teşvik Ödülleri) sistemi bulunan oyun platformu. Sadece oynayın ve kazanın, ne kadar çok oynarsanız o kadar çok ödül kazanırsınız. BRAWL ARENA VALOR, platformun gelir akışındaki kullanıcı etkinliğine dayalı olarak ödül kazanmak için oyna ile çapraz platformda başlatılacak olan BrawlHalla tarzında oyunlar içeren çok oyunculu gerçek zamanlı bir

En Yeni Kripto Kavgası 2D Oyunu

AIR (Etkinlik Teşvik Ödülleri) sistemi bulunan oyun platformu.
Sadece oynayın ve kazanın, ne kadar çok oynarsanız o kadar çok ödül kazanırsınız.

BRAWL ARENA VALOR, platformun gelir akışındaki kullanıcı etkinliğine dayalı olarak ödül kazanmak için oyna ile çapraz platformda başlatılacak olan BrawlHalla tarzında oyunlar içeren çok oyunculu gerçek zamanlı bir çevrimiçi oyun platformudur.

İşte bu projeyi harika yapan birkaç şey:

✅1vs1, 2vs2, 5vs5 savaş bahis sistemi
✅Aktif kullanıcılar için teşvik jetonu
✅Aylık Şanslı NFT Düşüşü
✅Haftalık Rastgele Jackpot Düşüşü
✅Düzenli jeton yakma
✅F-NFT’ler, NFT’ler Brawl Arena Platformunda gerçek kullanıma sahiptir. Tüm F-NFT’ler ve NFT’ler, Platform üzerinden yayınlanacak tüm oyunlarda kullanılabilir öğelerdir.
✅P2E Mini Oyunlar
✅Çapraz Uyumlu Platform Kaydolun, tüm cihazlarda bir kez oynayın.
✅Stratejik Pazarlama Planı
✅Platformda Yönlendirme Bonusu ödülleri

Proje geliştirme aşamasındadır. Şu anda bazı öğeler bitmemiş veya eksik bilgi gibi görünebilir. Lütfen sabırlı olun, elimizden geldiğince hızlı çalışıyoruz.

Resmi kanallarımızdaki tüm içerikler, sürekli olarak güncellemeler yaptığımız ve içeriğimizi iyileştirdiğimiz için değişebilir.

Topluluğumuza katılın ve haberi yayın. Topluluğun büyümesine yardımcı olanlar ödüllendirilecektir, lütfen tavsiye programı hakkında daha fazla bilgi için grup kanalımızı ve web sitemizi kontrol edin.

ŞU ANDA EKİP, OLDUĞU ÜLKELERİN DURUMU VE KRİPTO MEVZUATININ NASIL KABUL EDİLDİĞİNİ DİKKATE ALARAK ANONİM OLMAK İSTİYOR.
GELECEKTE OYUN VE KRİPTO PARA BİRİMİNİN GÖRÜLECEĞİNİ ŞEKİLLENDİRECEK AMAÇLI BİR ŞEY İNŞA ETMEK İÇİN BURADAYIZ.
OKUYUCULARIMIZIN HER BİRİNE ZAMAN VE KOVIDENCE OYLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. TAKDİR EDİYORUZ.

Technical Details:

BRAWL ARENA, GEÇEN YILLARDA BLOCKCHAIN’İN BUGÜN SUNDUĞU YENİLİKLERDEN FAYDALANACAK. GEÇEN YILLARDA ÇIKARAN VE BÜYÜLEN TÜM PROJELER TÜKETİCİLER İÇİN YENİ PLATFORMLARIN OLUŞMASINA VE KRİPTO DÜNYASINI KRİPTO OLMAYAN KULLANICI TABANINA KÖPRÜLEMESİNE MÜMKÜN OLDU.

PROJENİN HEDEFİ BASİTTİR. HERKESİN ANLAYABİLECEĞİ VE ÇOK KOLAY KULLANABİLECEĞİ ARAYÜZÜ KOLAYLAŞTIRAN BİR PLATFORM GELİŞTİRİN. 3 ADIMDA. CÜZDAN ADRESİ İLE OTOMATİK GİRİŞ, PLATFORM ÜZERİNDEN ANINDA TOKEN SATIN ALMAK, OYNAMAK İÇİN İNDİRİN VEYA TARAYICI ÜZERİNDEN İNDİRME YAPMADAN DOĞRUDAN CİHAZINIZDAN İNDİRİN.

HENÜZ BUNUN HENÜZ ELDE EDİLEBİLİR OLDUĞUNU BİLDİĞİMİZ GİBİ, KULLANILABİLİRLİĞİ KOLAYLAŞTIRMAK VE KRİPTO OLMAYAN TOPLULUĞU ÇEKMEK BÜYÜK BİR KOŞULDUR. KRİPTO’NUN NE OLDUĞUNU HERKES ANLAMAZ VE HERKES KESİNLİKLE NASIL ÇALIŞTIĞINI ANLAMAYACAKTIR. ANCAK BİR KİŞİYE BİR EYLEM YAPMASI İÇİN BİR DÜĞME GİRMESİN VEYA BİR DÜĞMEYE BASMINDA BİR GÖREV VERİLDİĞİ TAKTİRDE, GÜNÜMÜZDEKİ İNTERNET KULLANICILARININ ÇOĞU BUNU HERHANGİ BİR ÖĞRETİM YA DA TALİMAT OLMADAN YAPABİLİR, VERİLECEK BİLGİ ALANI GİRİŞ YAPILACAK YERDE OLDUĞU KADAR AÇIKLAYICI VE BASILAN BUTONUN KENDİ TASARIMI İLE AÇIKLAMA GEREKTİRMEZ.

PLATFORM, İŞLEM MALİYETLERİNİ KARŞILAMAK VE SİSTEMİN ZAMAN İÇİNDE KENDİNİ SÜRDÜREBİLMESİ İÇİN GEREKLİ LİKİDİTEYİ SAĞLAMAK İÇİN NAKİT ÇIKIŞLARDAN %2,5 VE SATIN ALMALARDAN %2,5 ÜCRET ALACAKTIR. ŞU ANDA YAZILI OLARAK %5 ÜCRET EKOSİSTEMİ VE BLOCK ZİNCİR ÜZERİNDEKİ SÜRTÜNMELERİN ÇOĞUNU KAPATMAK İÇİN YETERLİDİR, ANCAK GELECEKTE ÜCRETİ ARTIRMAMIZ VEYA DÜŞÜRMEMİZ GEREKEBİLİR.

(UMUTLARIMIZLA KULLANICILARIN FAYDALARI VE KULLANICI TABANININ BÜYÜMESİ İÇİN, HERKES PLATFORMUMUZA KATILMAK İÇİN ÜCRETLERİN MÜMKÜN OLDUĞU KADAR DÜŞÜK OLDUĞU BİR GELECEKTE KENDİMİZİ BULACAĞIZ).

BİR OYUN SEANSI SIRASINDA (ŞİMDİDEN OTURUM DEĞİLDİR) OYUNCULARA AŞAĞIDAKİ SEÇENEKLER SUNULMAKTADIR:
!!!!!BAŞLANGIÇTA BLOCKCHAIN/HYBRID ÇÖZÜM ÜZERİNDEN GERÇEK ZAMANLI OYUN!!!!!
CANLI BECERİ TABANLI BAHİS OYUNLARINA KATILMAK İÇİN HESAP BAKİYESİNİ DOLDURMAK İÇİN MİNİMUM JETON ALIMLARI 0,01 USD/VALOR = 1,00 USD MEVCUT FİYATLA 100 DEĞER OLACAKTIR (GERÇEK ZAMANDA $VALORHAN DEĞERİNE GÖRE DEĞİŞTİRİLEBİLİR )
1Vs1 BAHİS MAÇI
2Vs2 BAHİS MAÇI
5Vs5 BAHİS MAÇI

(BATTLE ROYAL BİLE DAHA FAZLA ÇOK OYUNCULU MOD, UPS VE İNİŞLERLE NASIL GELİRSE OLARAK DEĞERLENDİRİLİR VE GELİŞTİRME SÜRECİNİ AŞIRI KARMAŞTIRMAKTAN YERİNE SUNULABİLİR KAPSAMLARA ODAKLANMALIDIR)

OYUN SEÇENEKLERİ – 1 DEĞER | 2 DEĞER | 5VALOR | 10 DEĞER | 20 DEĞER | 50 DEĞER | 100 DEĞER | 1000 DEĞER | 10000 VALOR VB

MİNİMUM NAKİT ÇIKIŞ 2000 DEĞER / 20,00 USD

HER ALIM VE NAKİT ÇIKIŞI OLDUĞU ZAMAN PLATFORM %2,5 ÜCRET ALACAK, BU ÜCRETTEN İŞLEM MALİYETLERİ GİDİLECEK VE GERİ KAZANAN BİR VAULT SÖZLEŞMESİNE EKLENECEK, %10’U PLATFORMUN GELİŞTİRİLMESİ VE BAKIMINA GİDERİLECEK, %20’Sİ HER HAFTA EN AZ 1 BECERİYE DAYALI BAHİS MAÇINI OYNAYAN BİR RANDEVU OYUNCUSU SEÇECEK VE HAVUZDAN %10 ÖDÜL VE %20’Sİ NFTS ÇEKİLİŞ VAULT’A GİDECEK, İKİNCİ BİR İKRAMİYE VAULT’A EKLENECEKTİR. VE ONLARI KILAVUZ ÜYELERİ ARASINDA KULLANILAN, BAŞKALARIYLA TİCARET YAPILAN, KİRALANAN VEYA SADECE OYUN İÇİ OYUN İÇİ BONUSLAR İÇİN KULLANILAN TÜKETİM NFT’LERİ VE NADİR NFT’LERİ ÖDÜLLENDİRİN.

KALAN %50

GÜNLÜK ÖDÜL HAVUZUNA GİDECEK VE AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE DAĞITILACAKTIR:

PLATFORMDA %5 RANK 1 OYUNCU ÖDÜLÜ (OYUNLARIN TÜM PORTOFOLYOSU ÜZERİNDE EN ÜST SIRALAMAYA SAHİP OLAN OYUNCU)
PLATFORM ÜZERİNDEKİ TÜM OYUNLARDA %20 SIRA 1 OYUNCULAR
PLATFORMDA RASTGELE BİR OYUNDA EN İYİ 10 OYUNCU SIRALAMASI %20
KENDİLERİNİ PLATFORMDA 5 ÜZERİNDEKİ İLK 10 OYUNDA YERLEŞTİREN guild’lere %20 RANDOM guilds ödülü.
PLATFORMDAKİ TÜM OYUNLARDA KAÇ OYUN KAZANDIK/KAYBOLDUĞUNA GÖRE SIRALANAN EN İYİ 10-20 OYUNCU İÇİN İŞLEM ÜCRETLERİNİ %15 KAPSAMAKTADIR.
30 GÜN İÇİNDE JETONLARINI PAYLAŞAN TÜM TOKEN SAHİPLERİ İÇİN %5 YENİDEN DAĞITIM ÖDÜLÜ
KAYIPLAR İÇİN %5 KIRIK DAĞITIMI TEKRAR OYNAMAK VE KAYIPLARINI TOPLAMAK İÇİN FAZLA BİR ŞANS ELDE ETMEK İÇİN KAYIPLARINDAN KÜÇÜK BİR MİKTAR TALEP EDEBİLİRLER.
MİNİ OYUNLAR KAZANMAK İÇİN %10 OYNA.

BİLGİLER YAPILAN İLERLEMEYE GÖRE DEĞİŞİKLİK VE GÜNCELLEME YAPILABİLİR.

Tarih Bilgileri: 10 Aralık 2021 — 25 Mart 2022
Ön Satış Başlangıç Tarihi
Ön Satış Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
ICO Fiyatı
Platform
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satılık toplam Token

Token Dağılımı :

  • %60 Ön Satış
  • %20 Likidite (Kilit 2 yıl)
  • %10 Takım (Ayda %0.2’nin kilidini aç)
  • %5 Pazarlama ve Stratejik Satın Almalar (Ayda %0,3’ün kilidini açın)
  • %5 Rezerv

Fon Tahsisi :

  • %40 Gelişim
  • %30 Stratejik Rezerv
  • %30 Pazarlama
Takım
BRONCO
OWNER
Yol Haritası
Q4 2021

Satış Öncesi Lansman

Demo Oyunu Başlatma

Ön Satış Sırasında Tavsiye Kampanyası

Pazarlama Ödülleri.

Q1 2022

SATIŞ ÖNCESİ SONU | DAĞITIM | LİKİDİTE KİLİT | MÜLKİYETTEN FERAGAT

BRAWL ARENA PLATFORMU İÇİN GELİŞTİRME

AKILLI SÖZLEŞMELER İÇİN GELİŞTİRME

BLOCKCHAIN ​​ÜZERİNDEKİ HESAPLAMA VE GERÇEK ZAMANLI OYUN İÇİN MERKEZİ OLMAYAN ÇÖZÜMLER BULUN. DÖNÜŞÜM KOLAYLIĞI VE DÜŞÜK İŞLEM ÜCRETLERİ

Q2 2022

RELEASE BRAWL ARENA PLATFORMU VE AKILLI SÖZLEŞMELER - ALPHA VERSİYONU

TESTNET ÜZERİNDE TOPLULUK ALFA TESTİNE BAŞLAYIN

PENETRASYON TESTİ VE ANTICHEAT MOTOR ARAŞTIRMASI VE UYGULAMASI

GELİŞTİRMENİN HATA AYIKLAMA SONU!!!!!! HATALARI BULMA VE DÜZELTME DÖNEMİ OLACAKTIR - BU, TOPLULUK TEST EDERLERİNİ BELİRTİR)!!!!!

Q3 2022

LANSMAN KAPALI BETA V1.0 MAINNET ÜZERİNDE

HATA AYIKLAMA

PAZARLAMA KAMPANYALARI

Q4 2022

KARARLI V2.0 MAINNET'TE BAŞLAT

KAPSAMLI PAZARLAMA KAMPANYASI

ÇEKİRDEĞİNDE BRAWL ARENA SİSTEMİ İLE FARKLI OYUN TÜRÜ OLAN PLATFORM İÇİN 2-5 OYUNDAN OLUŞAN BİR OYUN SERİSİ ÜZERİNDE GELİŞTİRMEYE BAŞLAYIN

Q1-2023 VE SONRASI

PLATFORM GENİŞLEDİKÇA, BRAWL ARENA PLATFORMU ÜZERİNDE SUNULACAK TÜM OYUNLARDA KULLANILABİLECEK NFT'LER VE F-NFT'LER İLE 100'DEN FAZLA OYUNDAN OLUŞAN BİR OYUN PORTOFOLYOSU EKLEMEYİ PLANLIYORUZ.

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

BRAWL ARENA (VALOR)

BRAWL ARENA (VALOR)

Haber ve Yorum Ekle