DafiProtocol

Dafi Protocol (DAFI)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Tüm merkezi olmayan ekonomiler, tokenleri kullanıcılara dağıtır. Sorun şu ki, jetonları benimseme düşükken dağıtmak, aşırı bir arz yaratıyor ve ekonominin değerini düşürüyor. Ağ tedarikinin serbest bırakılması ile ağın benimsenmesi arasında hiçbir bağlantı yoktur. Bu, uzun vadeli kullanıcılara zarar verir ve yalnızca kısa vadeli katılımcıları destekler. Dafi, merkezi olmayan bir ekonomi oluşturmak için ağ ödüllerini kullanmak

Tüm merkezi olmayan ekonomiler, tokenleri kullanıcılara dağıtır. Sorun şu ki, jetonları benimseme düşükken dağıtmak, aşırı bir arz yaratıyor ve ekonominin değerini düşürüyor. Ağ tedarikinin serbest bırakılması ile ağın benimsenmesi arasında hiçbir bağlantı yoktur. Bu, uzun vadeli kullanıcılara zarar verir ve yalnızca kısa vadeli katılımcıları destekler. Dafi, merkezi olmayan bir ekonomi oluşturmak için ağ ödüllerini kullanmak için Bitcoin’den bu yana ilk alternatifi sunuyor. Doğrudan stake etme ve likidite için token çıkarmak yerine – Dafi, sentetikleri her ağın benimsemesine bağlar. Bu, belirteç serbest bırakma ve ağ talebinin orantılı olduğu anlamına gelir. Yani kullanıcılar, benimseme düşük olduğunda, ancak daha önce değil, daha sonra ödüllendirilerek hala teşvik edilir. Bu iki faktörü birbirine bağlayarak, uzun vadeli kullanıcıları daha uzun süre teşvik edilmeleri için çeker ve benimsemeyi destekler. Dafi, her protokolün ve platformun yerel belirteçlerinden sentetik bir lezzet oluşturmasını sağlar. Bu daha sonra algoritmik olarak ağlarının talebine göre belirlenir ve kullanıcılara dağıtılır. Dafi’deki sentetik dTokens projeler tarafından oluşturulabilir ve Staking, Nodes, Liquidity ve hatta Katılım / Bounty ödülleri için kullanıcılarına dağıtılabilir. Bireyler, yönetişim için DAFI belirtecini paylaşabilir ve ağ talebine bağlı ilk sentetik birim olan dDAFI’nın oluşturulmasını teminat altına alabilir. Sentetik miktarı ancak ağın benimsenmesi arttıkça artabilir – bu da uzun vadeli kullanıcıları teşvik eder.

Tarih Bilgileri: 01 Ocak 2021 — 31 Mart 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Toplam Token
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Dafi Protocol (DAFI)

Dafi Protocol (DAFI)

Haber ve Yorum Ekle