deca

DECA

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 28 Ekim 2021

ICO Diğer

DECA Token nedir? DECA Token, iptal edilmiş karbon kredilerine dayanan yarı kararlı bir belirteçtir. Amaç, jetonu çevresel bir emtiaya, yani karbon kredisine bağlayan fiyat oynaklığını azaltmaktır. DECA, bunu yaparak sosyal ve çevresel etkileri olan projeleri destekler ve Paris Anlaşması hedeflerini gerçekleştirmek için CO2’nin atmosfere girmesini önler. DECA Token nasıl çalışır? Emtia ve menkul kıymet olan

DECA Token nedir?

DECA Token, iptal edilmiş karbon kredilerine dayanan yarı kararlı bir belirteçtir. Amaç, jetonu çevresel bir emtiaya, yani karbon kredisine bağlayan fiyat oynaklığını azaltmaktır. DECA, bunu yaparak sosyal ve çevresel etkileri olan projeleri destekler ve Paris Anlaşması hedeflerini gerçekleştirmek için CO2’nin atmosfere girmesini önler.

DECA Token nasıl çalışır?

Emtia ve menkul kıymet olan bir jeton, bir fiyat mekanizması modeline yol açar. DECA belirteç değerini tanımlayan tarihsel ve matematiksel bir arka plana göre, yarı kararlı belirteç, emtia yüzdelerini artırma eğilimindeyken, geçici bir varlık olarak güvenlik, DECA para birimini finanse etmeye yardımcı olur. Amaç, tam bir emtia kripto para birimine ve platformuna götürür.

DECA Token ve DECA Para Birimi arasındaki fark nedir?

DECA Token, iptal edilmiş karbon kredilerine dayanan yarı kararlı bir madeni para olan ilk yaklaşımdır. Geliştirme Haziran 2020’de tamamlandı. DECA Para Birimi gelecekteki yaklaşım olacak ve ICO’dan sonra geliştirilecek. DECA Token, DECA Para Birimi’nin oluşum bloğuna entegre edilecektir. Daha fazla bilgi için hafif makalemize bakın.

Karbon kredisi nedir?

Temel olarak, bunlar bir metrik ton (1000kg / 2205 lbs) CO2 eşdeğerine eşdeğer dijital varlıklardır. Karbon piyasasının sanal para birimi olan farklı türdeki sertifikalara (CER, ERU, AAU, RMU, vb.) Karbon kredileri veya karbon denkleştirmeleri denir. Literatürde, iki karbon kredisi tanımı yaygındır.

Karbon kredisi, ticarete konu olan bir araçtır ve aşağıdakilerden birini temsil eder:

• Sahibine atmosfere bir ton karbondioksit veya eşdeğer sera gazı (tCO2e) salma hakkı veren bir izin belgesi veya

• Bir tCO2e’nin atmosferden uzaklaştırılmasını veya kaçınılmasını temsil eden bir projeden alınan sertifika.

Paris Anlaşması nedir?

Paris Anlaşması, sera gazlarının salınımını engellemek için tasarlanmış daha önceki bir uluslararası anlaşma olan Kyoto Protokolünü iyileştirmek ve değiştirmek için yola çıktı. 4 Kasım 2016’da yürürlüğe girmiş olup 197 ülke tarafından imzalanmış ve Kasım 2019 itibarıyla 187 ülke tarafından onaylanmıştır.

Paris Anlaşması, Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Konvansiyonu Kapsamında Paris Anlaşması, Paris İklim Anlaşması veya COP21, uluslararası antlaşma olarak da adlandırılır, Aralık 2015’te kabul edildiği ve Paris’in Paris şehri olarak adlandırılır. küresel ısınmaya katkıda bulunan gazların emisyonu.

Karbon piyasaları nelerdir?

Karbon piyasaları, gerekli emisyon azaltımlarını (hedeflerini) en düşük maliyetle elde etme niyetiyle ortaya çıkar: azaltma eylemlerini çok yüksek olmayan bir maliyetle gerçekleştiren, gerçekleştirir. Kim daha pahalıya mal olursa olsun, satın alır ve finanse etmesine yardımcı olur, bu şekilde, birincisinin projelerini: Sistemin verimliliği bu şekilde elde edilir.

Bunu akılda tutarak, Avrupa emisyon ticareti pazarı 2005 yılında ortaya çıktı. Amaç, Kyoto protokolü tarafından belirlenen hedeflere ulaşmak ve Avrupa endüstrisinin en uygun şekilde katkıda bulunmaktı. Düzenleyen her tesisin karşılaması gereken bir azaltma hedefi vardı ve bunu kendi emisyonlarını azaltacak teknolojik değişiklikler yaparak ya da bu seçenek karmaşık ve pahalıysa emisyon haklarını satın alarak karşılayabilirdi.

DECA’ya neden güvenmelisiniz?

DECA, tarafların düşük karbonlu bir ekonomiye kolayca katılmaları için adil ve şeffaf bir yol yaratmayı amaçlamaktadır. Amaç, bireylerin yayılmakta olan karbon kredilerinin değerine göre katılıp zenginlik üretebilmesidir. DECA ile bireyler karbon kredisi sürecinin bir parçasıdır ve üretilme, kullanılma ve tahsis edilme şekillerine oy verebilirler. Bu, DECA topluluğu üyelerinin platformu kendi yerel yargı alanlarının bilimsel titizliğini geliştirmek veya bir yargı bölgesinden diğerine karbon kredisi doğrulaması yapmak için kullanabileceği anlamına gelir. DECA blok zinciri, protokol ilkelerine bağlı kalarak ve Paris Anlaşması sürecini dünya çapındaki bir kitleye açarak karbon emisyonlarının yanlışlarını gidermeyi amaçlıyor.

DECA akıllı sözleşmesi, blockchain güvenliğinde güvenilir bir lider olan Quantstamp tarafından denetlendi ve dünyanın en büyük işletmeleri için uçtan uca blockchain çözümleri sunuyor. Tüm proje tamamen açık kaynaklıdır ve herkes tarafından erişilebilir.

DECA nasıl satın alınır?

DECA’larınıza güvenle erişmek için, Google Chrome’daki bir MetaMask çatalı olan DECAMASK’ı indirmeli ve kılavuzumuzdaki talimatları izlemelisiniz. Kabul edilen tek ödeme yöntemi olduğu için yeterli ETH’ye sahip olduğunuzdan emin olun. Kılavuzu burada bulabilirsiniz:

https://app.gitbook.com/@decaeco/s/how-to-buy-decas-with-decamask/

Hatırla:

– Resmi Adresi doğrulayın: 0x3556a5005d5411603e0115efd9b875fdfb3ad7e9

– Ücret avans seçeneklerinde gazı 100 000’e ayarlayın

– GWI’yi (ücret avans seçeneklerinde) https://www.ethgasstation.info/ adresinde önerildiği şekilde ayarlayın, daha fazla bilgi için GAS’ın nasıl çalıştığını görün.

GAS şeyi nasıl çalışır?

Herhangi bir kripto para biriminde olduğu gibi, işlem yapmak için bir ücret ödemeniz gerekir. Ethereum’da bu ücretlerin adı gas’dır ve işlem veya üretici işlemlerini yürütmek gerekir, Bu işlem ücretleri Ethereum’u kapsamaktadır (evet, çoğu cüzdanda biraz eter var). Düzgün çalışması için gaz veya ücrette ayarlamanız gereken iki parametre vardır, biri GAZ MİKTARI veya BİRİMLER diğeri GAZ FİYATI’dır.

-GAZ BİRİMLERİ, işlemi gerçekleştirmek için gereken minimum değerdir.

-GAZ FİYATI, işlemin ne kadar hızlı yapılacağına ilişkin bir tutardır.

GAZ ÜNİTELERİNİN iki ana nedenden dolayı 100.000’e sahip olması önerilir, testte daha fazlasına ihtiyacımız var, hatırlanması kolaydır ve işlemin değişiklik olarak kullanmadığı birimleri geri alırsınız (ÖNEMLİ: 65.000’den az kullanırsanız + işleminizi ve ücreti / gazı kaybedersiniz).

DECA Token’ı neden tutmalıyım?

DECA Token, ICO’dan sonra% 5’lik bir karbon kredisi yedeklemesiyle başlar ve önümüzdeki üç yıl içinde% 20’ye ulaşana kadar sürekli olarak artırır. Yedeklemeyi artırarak, DECA Token’in en düşük fiyatı artacaktır. Ayrıca, DECA Para Birimi platformu bittikten sonra, seçili ortağımız tarafından ürün satın almak için DECA Token’ı kullanabileceksiniz.

DECA Token madenciliği yapabilir miyim?

DECA Token çıkarılamaz. Ethereum kullanıcıları tarafından madencilik yapılan ERC20 platformuna dayanmaktadır. DECA Para Birimi gelecekte çıkarılabilir.

DECA karbon kredilerini iptal ettiğinde, jeton neden değer kaybetmez?

DECA, karbon kredilerinin iptali yoluyla iki şekilde değer yaratır: Projeleri sosyal ve çevresel açıdan destekler ve CO2’nin atmosfere girmesini engeller. Her karbon kredisi benzersizdir ve karbon kredisinin satın alma fiyatı blok zincirinde dondurulur.

Bunu bir hizmet sözleşmesiyle karşılaştırabilirsiniz, hizmetin değeri proje geliştirme sırasında yaratılmaz, ancak daha sonra yürütmede.

DECA esnek başlığa ulaşmazsa veya geçmezse ne olur?

DECA’nın çevreyi kurtarmak için iddialı bir hedefi var: Proje ekibi 10 Milyon USD toplamak istiyor. DECA yazılım başlığına ulaşmazsa, iş planı ayarlanacak ancak DECA Para Birimi Platformunun geliştirilmesini durdurmayacaktır. Token, karbon kredileriyle desteklendiğinden değer kaybetmez. DECA esnek sınırı aşarsa, daha fazla çevresel ve sosyal projeleri desteklemek için karbon kredisi yüzdesi artırılacaktır.

DECA’nın arkasında kim var?

DECA, iki Kanadalı şirket tarafından geliştirilen bir projedir: Neetsec International Inc (NSI) ve Yenilikçi Hidrojen Çözümleri (IHS): NSI, 2019 yılında Aurora, Ontario’da kurulmuş bir açık kaynak, siber güvenlik ve blok zinciri çözümleri şirketidir. Innovative Hydrogen Solutions, 2004 yılında kurulmuş ve Aurora, Ontario merkezli bir şirkettir; Yenilikçi Hidrojen Çözümleri, içten yanmalı motor performansını iyileştiren yeni hidrojen bazlı enerji ve güç teknolojileri geliştirir ve ticarileştirir.

Her iki şirketin de ana hedefi, yeni teknoloji gelişmeleriyle sosyal ve çevresel çözümler sunmaktır. Kurumsal profili ve personeli neetsec.com ve Innovativehydrogen.com adreslerinde görebilirsiniz.

DECA ekosistemi, birleşik bir ekibin çabası ve becerileri ile mümkün hale gelir. Daha iyi bir yarın olma ihtimaliyle birleşmiş vizyonerler, uzmanlar ve inananlarla dolu bir projedir. Bu ekonomi, kısa vadede Innovative Hydrogen Solutions Inc. ve Neetsec International Inc. tarafından potansiyel hale getirilmiştir.

Tarih Bilgileri: 08 Temmuz 2020 — 29 Aralık 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
ICO Fiyatı
Platform
Token Standard
Soft cap
WhiteList
KYC

Takım
Ronald Bogart
CEO at Neetsec International Inc. | Chief Financial Officer at IHS.
Joe Williams
President at IHS.
David Perez Negrón
CTO at Neetsec International Inc.
Marco Blanke
CFO at Neetsec International Inc.
Oliver Morris
Developer at Neetsec International Inc.
Osmar Pérez Bautista
Developer at Neetsec International Inc.
José Rivera Ramírez
Developer at Neetsec International Inc.
Óscar Martínez
Web Developer at Neetsec International Inc.
Luis Saavedra
CMO at Neetsec International Inc.
Manuel Zamora
Senior Economist at Neetsec International Inc.
Azucena Vargas
Graphic designer at Neetsec International Inc.
Paulina Tavera
Communicologist and Graphic designer at Neetsec International Inc.
Yol Haritası
Q3 2018

Projeyi finanse etmek için IHS ile Stratejik Anlaşma

Q1 2019

Whitepaper'ın ilk versiyonu

Q2 2020 (8 Temmuz)

Akıllı sözleşme bitti

Q3 2020

DECA Simgesinin Ön ICO'su başladı

Q4 2020

Webwallet tamamlandı ve akıllı sözleşme denetlendi

Q4 2021

DECA Simgesinin ICO'su bitiyor

Q1 2022

DECA Para Biriminin Gelişimi Başlıyor

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

DECA

DECA

Haber ve Yorum Ekle