Değerlendirme

5.00 / 5

Web Sitesi Whitepaper
cropped-icobankasi_icon.png

ICOBank Token (ICOBNK)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 18 Nisan 2022

ICO Finans Hizmetleri & Bankacılık

ICOBank Token Binance Smart Chain (BEP20) üzerinde geliştirilmiş bir stabil tokendir. ICOBank Token’in amacı yeni çıkacak projelere finans sağlamaktır. Bu finans sağlanırken ICOBank Token’in değeri 1 USD ile sabit kalacağından toplam arz sınırsız olarak kalması gerekmektedir. USD karşısından sabit kalabilmesi için gerekli yakımlar veya yeniden basılma olabilir.

ICOBank Token Hakkında

ICOBank Token Binance Smart Chain (BEP20) üzerinde geliştirilmiş bir stabil tokendir. ICOBank Token’in amacı yeni çıkacak projelere finans sağlamaktır. Bu finans sağlanırken ICOBank Token’in değeri 1 USD ile sabit kalacağından toplam arz sınırsız olarak kalması gerekmektedir. USD karşısından sabit kalabilmesi için gerekli yakımlar veya yeniden basılma olabilir.

ICOBank Token finans desteği sağlarken, finans desteği sağlayacağı kripto projeleri için ICOAnaliz.com sitesinde kullanıcılara internet ortamında oylama yapılacak, bu oylamayı geçen projeler arasında gereken kriterleri sağlayanlara gerekli finans kaynağı sağlanacak. Bu finans kaynağına karşılık olarak projenin çıkaracağı kripto para teminat olarak alınacaktır. Bu sayede ICOBank Token çalışanlarına, reklam kampanyalarına, ileride sağlayacağı desteklere finans kaynağı kazanmış olacaktır.

Hayatın tüm alanlarını etkileyen dijitalleşme, deneyim ve paylaşım ekosistemine olan ihtiyacı üst sıralara taşımıştır. Yeni çıkan projelere finans sağlanmasının en kolay yolu hisse senedi yerine kripto para çıkarmak ve çıkardığı bu kripto parayı gerçekleştireceği proje ile destekleyip, sürekliliğini sağlayabilmektir. Düşünülen projeyi daha ilerlere götürebilmek için çıkardığı kripto parayı değerlendirecek yol haritaları çizecek, bu sayede daha çok yatırımcı çekebilecek, yatırımcılar ise değerlenen kripto para sayesinde kazanabilecektir. Fakat ilerleyen teknoloji sayesinde ve hızla çoğalan kripto paralar karşısında, çıkacak yeni projelerin için her geçen gün yarış şartları daha da zorlanmaktadır. Bu zor yarışa katılabilmek için daha çok bilgi, daha çok reklam, daha çok çalışan gerekli olduğu aşikardır. Bunları sağlayabilmenin yolu da finans gücünden geçmektedir. Bu kadar çok yarışmacının olduğu bir ortamda tohum aşamasında yatırımcı bulabilmek her geçen gün daha da zorlaşmaktadır.

İşte bu anda devreye giren ICO Bankası, aynı bir banka stratejisi içerisinde, fakat bankadan farklı olarak faiz karşılığı finans sağlamak yerine, kullanıcılarında oluşan bir jüri ile, karşılıksız olarak finans kaynağı olmak amacıyla ICOBank Token’i çıkarmıştır.

ICOBANK Token Nedir?

ICOBank Token Binance Smart Chain (BEP20) üzerine inşa edilmiş, sınırsız arz özelliği olan, dolar karşısında sabit kalabilen, yeni çıkacak kripto para projelerine destek vermek amaçlı çıkarılmış bir stabil tokendir.

ICOBank Token Nasıl Temin Edilir?

ICOBank Token, Türkiye’de fon toplamak yasak olduğundan ve bu teknik doküman yazılırken yeni kripto yasa tasarısı henüz resmi gazetede yayımlanmadığından dolayı, sadece ICO Analiz sitesine reklam veren kişi veya kurumlara 0.50 USD üzerinden, verdiği reklam fiyatına karşılık airdrop olarak gönderilmektedir.

Şu an için herhangi bir ICO kampanyası düzenlenmemiştir. Kripto yasa tasarısı resmi gazetede yayımlanmasına müteakip, yeni yol haritası oluşacak ve buna göre herhangi bir kamu satışı olup olmayacağına karar verilecektir.

ICO Analiz sitesine reklam veren kişi ve kurumlar aynı zamanda airdrop olarak ICOBank token kazanmakla kalmayacak, tohum yatırımcısı olarak anılacaktır.

ICO Analiz sitesinde reklam vermek ve ICOBank Token kazanmak için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.

https://www.icoanaliz.com/advertisement/

ICOBank Token Fiyatı Nedir?

ICO Bank Tokenin fiyatı her zaman 1 USD olarak sabit kalacaktır. Bu sebeple sınırsız arz olarak tasarlanmıştır.

ICOBank Token Nasıl Çalışır?

 1. ICOBankToken’i finans desteği olarak alabilmek için;
  • ICO Analizsitesinde ayın birinden başlayıp son günü biten kamu anketi içerisinde %10’luk baraj içinde kalmış olmak,
  • ICOBankası tarafından istenen şartları yerine getirmiş olmak.
  • Finans desteği miktarı hesaplamasında kullanılacak formül; (Toplam Arz / Satış için ayrılan miktar) X 1.000.000 USD
  • Finans desteği alan proje karşılık olarak istenen hesaba göndereceği token miktar formülü; (Sağlanan finans / (Tohum Satış Fiyatı /0,75)) X Tohum Satış Fiyatı
 2. Finans desteği karşılığında alınacak token proje sahibi tarafından, finans desteği olarak gönderilen ICOBankToken ICO Bankası tarafından ayrı bir hesapta kilitli kalacak, 12 taksit şeklinde karşılıklı olarak gönderilecektir. Bu karşılıklı göndermede ilk önce proje sahibi tarafından ödeme yapılacak, ikinci taksit zamanı geldiğinden ICO Bankası birinci taksit ödemesini gerçekleştirecektir. Yani ICOBank Token 30 gün sonra taksitlerine başlayacaktır.
 3. Eğer bu taksit ödemeleri sırasında yol haritasına göre gerekli şartlar yerine getirilmezse, tohum satışından daha ucuza bir fiyattan satışa çıkarsa veya ICO Bankası tarafından istenebilecek şartlar yerine getirilmez ise ödeme durdurulacaktır.

Tarih Bilgileri
ICO Başlangıç Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Özel Satış Fiyatı
Halka Açık Satış Fiyatı
Platform
Token Standard
Toplam Token
Ülke

Takım
Bu projenin takım doğrulaması KYC firması tarafından yapılmıştır. Yukarıdaki linkte belirtilen firma projenin scam çıkması durumunda takım listesini ifşa edecektir.
Yol Haritası
2020

ICO Bankası sitesinin bir analiz sitesi olarak yayımlanmaya başlaması

2021 Q4

ICOBank Token proje fikrinin ortaya çıkması

2022 Q1

ICO Analiz sitesinin oluşturularak, ICO Bankası sitesinin ICOBank Token projesi için ayrılması

ICO Bankası sitesinin oluşturulması

ICOBank Token denemeleri

WhitePaper hazırlanması

Sosyal medya hesaplarının oluşturulması

2022 Q2

Reklam verenlere ICOBank Token airdrop olarak gönderimin başlaması

FAZ 1

Yeni yasa tasarısının beklenmesi

FAZ 2

Sosyal Medya hesapların aktifleştirilmesi

Sponsorların belirlenmesi

Ekibin genişletilmesi

FAZ 3

Yeni yasa tasarısına göre ve dağıtılan miktarın o andaki arz değerinin %1’i kadar olması durumunda ICO kampanyasının başlatılması kararının alınması

FAZ 4

IDO kampanyasının başlatılması kararının alınması

FAZ 5

Türk kripto para borsaları ile görüşmeler

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

ICOBank Token (ICOBNK)

ICOBank Token (ICOBNK)

Haber ve Yorum Ekle