Değerlendirme

N/A

Web Sitesi
YOP

YOP (YOP)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Getiri Optimizasyon Platformu Herkesin getiri piyasalarına erişmesini kolaylaştıran hepsi bir arada Optimizasyon platformu. Doğrudan tek bir uygulamada size kontrol, gözetim, öngörü ve esneklik verir. Verim Optimizasyon Protokolü Protokol, herkesin getiri piyasalarına basitleştirilmiş erişimini sağlayan tescilli mekanizmamızdır. Otomatik IL (kalıcı kayıp) koruması, toplama ve ödül protokolleriyle dinamik portföy yönetimi sağlar.

Getiri Optimizasyon Platformu

Herkesin getiri piyasalarına erişmesini kolaylaştıran hepsi bir arada Optimizasyon platformu. Doğrudan tek bir uygulamada size kontrol, gözetim, öngörü ve esneklik verir.

Verim Optimizasyon Protokolü

Protokol, herkesin getiri piyasalarına basitleştirilmiş erişimini sağlayan tescilli mekanizmamızdır. Otomatik IL (kalıcı kayıp) koruması, toplama ve ödül protokolleriyle dinamik portföy yönetimi sağlar.

Tarih Bilgileri: 15 Ocak 2021 — 15 Ocak 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

YOP (YOP)

YOP (YOP)

Haber ve Yorum Ekle