30.05.2022 ASTL Token Projesi Basın Bülteni

ASTL belirteci al madencilik tabanlı kâr

Yatırım şirketi Astol Advanced Limited’den (Hong Kong) ASTL Token Projesi, çeşitli kripto para birimlerinin madenciliğine yatırım yapan, ortaklara dayanan, hem blok zinciri taleplerinin karşılanması hem de bilgi işlem gücünün dağıtılması açısından AI yönetimi ilkeleri üzerinde çalışan bir altyapı projesidir ve sadece ” yeşil enerji kaynaklarının çoklu madencilik ve akıllı enerji yönetimi için kullanılması açısından tektir. Yeni başlayanlardan profesyonellere kadar farklı eğitim seviyelerindeki yatırımcılar için kripto para birimleri üretir.

Projenin temeli, kendi veri merkezleri ve Yapay Zekanın yeteneklerini ve kendi “yeşil” enerjisini kullanan madencilik için sürekli olarak yenilenen bilgi işlem güç cihazları filosu kurmaktır. ASTL token, projenin temel ürünüdür ve profesyonel ekipman ile son kullanıcı arasındaki bağlantıdır. Her token, ASTL projesinin cihaz filosunun bilgi işlem gücünün bir kısmı tarafından desteklenir. Bu sayede token, sahiplerine istikrarlı bir gelire hızlı erişim sağlar. Yapay zeka tarafından yönetilen güç yönetimi ve bilgi işlem gücü sayesinde, kripto para madenciliği, karşılaştırılabilir projelere karşılaştırılabilir fonlara yatırım yapmaktan %25-30 daha karlı hale geliyor.

ASTL Token projesi, buna benzer birçok projeden farklı olarak, size iddiaya göre bir ASIC veya GPU madenci ya da onun gücünü satın alma fırsatı sağlamaz. Astol Advanced Limited, bulut madenciliği ile uğraşmamaktadır ve herhangi bir “dağıtılmış” madencilik gücüne veya belirli bir kripto para biriminin toplam madencilik hash oranına bağlı olarak ödeme yapmayı vaat etmiyor.

Projenin (şimdiye kadar) benzersizliği, Astol’daki personellerin kendileri ve sizin için yaptıklarında ve ASTL’nin ana görevi olarak gördüklerindedir – size kripto para biriminde istikrarlı bir pasif gelir elde etmek için hala benzersiz bir fırsat vermektir. (sadece sana ve yatırımcılarına).

ASTL projesiyle ilgili haberleri (istikrarlı bir pasif gelir elde etme olasılığı) proje sayfasında https://astl.io okuyun ve Twitter kanalımıza https://twitter.com/astol_ltd abone olun veya Telegram haberlerinde bize katılın kanal – https://t.me/astl_token ve projenin sohbeti https://t.me/aslttoken_eng.Haber ve Yorum Ekle