Barimeks Teknoloji 2017 yılında geleceğin finans sisteminin kripto para piyasaları üzerinde yeniden şekilleneceği inancını benimseyen, yazılım ve bilişim sektöründe toplamda 45 yılı aşkın tecrübeye sahip üç mühendis tarafından kurulmuştur. İki yıl süren yoğun piyasa araştırması, iş geliştirme ve yazılım geliştirme çalışmalarının ardından 2019’da sektöre emin adımlarla giriş yapmıştır. Barimeks, kullanıcı dostu arayüzüyle, finans uzmanlarından kripto para ile yeni tanışan yatırımcılara kadar uzanan geniş bir yelpazeye dünya standartlarında bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda Türkiye’nin en iyi Bitcoin borsası olma hedefiyle platform geliştirme çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Misyonumuz

Türkiyedeki Bitcoin ve kripto para yatırımcılarına dünya standartlarında kolay erişilebilir, kullanışlı, ekonomik, hızlı ve güvenli işlem yapabilecekleri araçlar sağlamak.

Vizyonumuz

Teknolojik gelişmelerin, her alanda olduğu gibi finans sektörüne de köklü değişiklikler getireceğine, finans araç ve hizmetlerinin merkezcil olmayan birebir işletilebilir, daha özgür, demokratik ve liberal bir yapıya dönüştüreceğine inanıyor ve bu dönüşümün, paranın kullanıma başladığı dönemlerden bu yana gerçekleşmiş en büyük dönüm noktalarından biri olacağını ön görüyor, çalışmalarımıza bu vizyon ile yön veriyoruz.Haber ve Yorum Ekle