Şirket geçmişimizin yazılım, bitcoin ve borsa tecrübesi çok daha eskiye dayanmaktadır. Bithesap.com’u kurarken edinilen başarılı tecrübelerimizin birikimiyle Türkiye’nin en hızlı bitcoin ve altcoin borsasını oluşturduk.

Edindiğimiz geçmiş tecrübelerimizi bithesap.com’un en hızlı çalışabilmesi için şu şekilde kullandık;

Yüksek Hızda Borsa İşlemleri

Daha önce başarılı şekilde gerçekleştirdiğimiz projelerde çok yüksek trafiğe hazırlıklı olduğumuz için bithesap.com altyapısını en hızlı şekilde çalışması sağlamak adına edindiğimiz başarılı tecrübelere göre dizayn ettik. Mevcut Türk borsalarındaki işlem trafiğinden çok daha yoğununu, borsamızın en hızlı şekilde karşılayacağını düşünüyoruz.
Bitcoin alım satımlarda meydana gelen mevcut borsaların çeşitli yetersizliklerine karşı Bithesap.com borsasının onbinlerce kişinin eş zamanlı alım/satım işlemlerini sorunsuz gerçekleştirebileceği kaliteli alt yapı sunuyoruz.

Emir Defteri Ve Emir Eşleştirme

Algorithmic trading, teknik analiz, kaldıraçlı ve türev işlemler gibi konularda para piyasaları tecrübesi bulunan ekibimiz ile Türk ve yabancı menkul kıymet borsalarında edinilen tecrübeler ile bir bitcoin borsasının nasıl işlemesi gerektiğini yorumladık ve yapımızı bu bilgiler ışığında tasarladık.

Gönderilen emir tipleri nasdaq veya bist borsalarında nasıl çalışması gerekiyorsa bizde de ayni şekilde çalışmaktadır.
Gercekleştirdiğiniz yüksek meblağlı piyasa emrinin, kademelerde alıcı veya satıcı olmasına rağmen milisaniyeler içinde gerçekleşememesi hoş bir durum değildir. Verdiğiniz emirlerin gerçekleşme şeklinde borsamızda sürpriz yaşamazsınız.

Özellikle emir defterinin (order book ve order matching) düzgün çalışması için uzun yılların tecrübesi gerekir ve kendine göre incelikleri bulunmaktadır. Bu konuda bithesap.com’un Türkiye’nin en tutarlı çalışan borsası olacağını ekip olarak düşünmekteyiz.

Piyasa Yapıcılığı
Şirket olarak piyasalarda yatırımcı olduğumuz ve yüksek sermayemiz bulunduğundan dolayı bithesap’ta piyasa yapıcılığı yaparak fiyat istikrarı sağlıyoruz.

Mevcut borsalardaki bitcoinin düzgün fiyatlanamaması, gerçek dışı fiyatlar oluşması ve iniş ve çıkışlardan yararlanamama araştırmalarımıza göre bir çok kişinin ortak şikayetidir. Bu konuda da önceden tecrübe edindiğimiz algotrading alanindaki bilgilerimizi kullandık. Serbest piyasa ortamı ve fiyatlamanın her borsada farklı olması doğal bir durum olmasına rağmen elimizden geldiği kadar yatırımcı olarak piyasa yapıcılığı yaparak bithesap’ta fiyat istikrarı sağlamayı planlıyoruz.

Saydamlık

Gecmiş aracı kurum tecrübelerimizden edindiğimiz en önemli unsur; güven için saydamlığın şart olduğudur. Bu sebeple gerçekleşen işlemlerinizi, piyasada son gerçeklesen işlemleri anlık olarak görebilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz işlemleri takip ederek komisyon kdv gibi bilgileri hesap özetinden takip edebilir ve alış satışta ne ödediğinizi net olarak görebilirsiniz.Haber ve Yorum Ekle