Arnold Connel

Hesap Durumu:
Konuşulan Diller
İngilizce
Yetenekler
Kurucu ve CEO @ Hanglyde
Hakkında

Arnold Connel;

Hanglyde, her türden içerik oluşturucu için yapılmıştır. Uzmanlar ve girişimcilerden podcast yayıncılarına ve sanatçılara kadar Hanglyde, en tutkulu hayranlarınızla anlamlı bir ilişki kurmanıza olanak tanır.

Eşi benzeri olmayan bir içerik oluşturucu olarak hedef kitleniz kaliteli, rağbet gören içeriğin özlemini çekiyor. Ama onlara otantik bir şekilde ulaşmak imkansız gelebilir. En iyi çalışmanız ilham vermek için yapılır. Bir algoritma için reklam oluşturan bir atıştırmalık olmamalıdır.

Peki ya hayranlarınız?… Şey, onların da daha iyisini hak ettiğini düşünüyoruz. Siz bunu okurken, beyaz gürültü reklamı yapan bir duvarı iterek geçiyorlar. Ancak diğer tarafta, gerçek altın burada yatıyor: benzersiz içeriğiniz ve onu diğer adanmış hayranlarla tartışma şansınız. Kendimize sorduk, ya insanların bunu yapmak için yüklü uygulamalarla dolu bir telefona ihtiyacı olmasaydı?

Cevabımız: tüm içeriğiniz, topluluğunuzla etkileşim kurmak için oluşturulmuş tek bir uygulamada. Sonsuza dek reklamsız ve tutku dolu. Hayranlarınızla gerçekten bağlantı kurmak için özgür düşünen, fikir üreten, kitleye ilham veren tüm içerik oluşturucular için yaratıldık. Hanglyde, hepsini yalnızca sizin tarafınızdan yönetilen, enerji dolu tek bir toplulukta toplar.

İçerik oluşturucular dünyamızda önce gelir, bu nedenle insanların topluluğunuza katılma maliyetini siz belirleyin. Abonelerinizi her ay faturalandırıyoruz ve size sürekli gelir gönderiyoruz. Böylece sadece sevdiğiniz işi yaparak sürdürülebilir bir iş kurabilirsiniz.

Misyonumuz basit: yaratıcılara gücü geri getirmek. Çünkü muhteşem içerik, yaratıcılar karar verdiğinde ortaya çıkar. Bu nedenle, işiniz ister gerçek boyutta bir pasta pişirmeye yönelik kurslar olsun, isterse dünyanın en zorlu video oyunlarını yenmek için tüyolar olsun, işiniz bir topluluğu ateşleyebilir. Hanglyde, onu hayata geçirmenize yardımcı olacak.Participated Projects
GameStack logo
GameStack GMSTK
GameStack Hakkında GameStack, oyun içi iddialara ve NFT koleksiyonlarına odaklanan bir dijital varlık yönetimi ekosistemidir. Büyüyen Web3 pazarına hizmet edeceğiz ve Web2 oyun geliştiricile...
ICO
30 Mayıs 2024
TBA
N/A