Lila Benhammou

Hesap Durumu:
Konuşulan Diller
İngilizce
Yetenekler
Humans4Help Başkanı ve CEO ve Cofounder Trustrecruit
Hakkında

Büyümeye öncülük etmek, yeni inovasyonları araştırmak ve bunlardan yararlanmak, insanların ve işin yararına değişimi gerçekleştirmek.

İnsanlar hakkında tutkulu, iş sonuçlarını yönlendirmek için insanlarla iletişim ve müzakere gücü.

Bildiğimiz gibi, dünya genellikle güvenilmez bir yer, güven eksikliğinin olduğu bir durumda nasıl müzakere edilir? Güven tek başına yardımcı olmaz, gerçekten ihtiyaç duyulan şey bağlılıktır. Güven, taahhüt almanın tek yoludur. Bana mantıklı gelen her alanda kendimi her zaman adadım.

Enerjisi yüksek, kararlı, güvenilir, güçlü değerlere sahip lider. Değişimin müşteriler için gerçekleşmesini sağlamak için karmaşık ve çapraz ekipleri harekete geçirebilir ve dahil edebilir.

Lila, sınırları aşan ve yeni pazarlara açılan yenilikçi projeler konusunda derinlemesine bilgi sahibidir. Tüm rollerinde, gelir elde etmek için müşteri karar vericileri ile ilişkiler kurdu ve geliştirdi.
Gerçekten girişimci, değer yaratmanın yolunu açmaya ve yol açmaya adanmış ve tutkuluyum.
Uzmanlıklar: liderlik, pazarlama, ürün yönetimi, birleşme ve satın almalar, girişimci, yatırım yönetimi, satış, dönüşüm., yenilik, bulut bilişim, küresel ağ hizmetleri, küresel profesyonel hizmetler.Participated Projects
TrustRecruit
TrustRecruit TRT
TrustRecruit, insanların özgeçmişlerini benzersiz NFT'lere dönüştüren, dünyanın ilk AI özellikli Doğrulanmış Özgeçmiş NFT platformudur. Basılmış NFT'ler, işverenlerin ve işe alı...
ICO
06 Nisan 2022
07 Haziran 2022
4.00