Account Status:
Languages Spoken
İngilizce
Abilities
Humans4Help Başkanı ve CEO ve Cofounder Trustrecruit
About Us

Büyümeye öncülük etmek, yeni inovasyonları araştırmak ve bunlardan yararlanmak, insanların ve işin yararına değişimi gerçekleştirmek.

İnsanlar hakkında tutkulu, iş sonuçlarını yönlendirmek için insanlarla iletişim ve müzakere gücü.

Bildiğimiz gibi, dünya genellikle güvenilmez bir yer, güven eksikliğinin olduğu bir durumda nasıl müzakere edilir? Güven tek başına yardımcı olmaz, gerçekten ihtiyaç duyulan şey bağlılıktır. Güven, taahhüt almanın tek yoludur. Bana mantıklı gelen her alanda kendimi her zaman adadım.

Enerjisi yüksek, kararlı, güvenilir, güçlü değerlere sahip lider. Değişimin müşteriler için gerçekleşmesini sağlamak için karmaşık ve çapraz ekipleri harekete geçirebilir ve dahil edebilir.

Lila, sınırları aşan ve yeni pazarlara açılan yenilikçi projeler konusunda derinlemesine bilgi sahibidir. Tüm rollerinde, gelir elde etmek için müşteri karar vericileri ile ilişkiler kurdu ve geliştirdi.
Gerçekten girişimci, değer yaratmanın yolunu açmaya ve yol açmaya adanmış ve tutkuluyum.
Uzmanlıklar: liderlik, pazarlama, ürün yönetimi, birleşme ve satın almalar, girişimci, yatırım yönetimi, satış, dönüşüm., yenilik, bulut bilişim, küresel ağ hizmetleri, küresel profesyonel hizmetler.