Account Status:
Languages Spoken
İngilizce
Abilities
Uluslararası Caz Festivali Vientiane'de Sanat Yönetmeni ve bağımsız fotoğrafçı
About Us

ALBERT LEEFLANG
Albert, Asya’da yaşayan Hollandalı bir fotoğrafçı ve yaratıcı yönetmendir. Hollanda’da doğan Albert, Hollanda’nın Lahey kentindeki Kraliyet Sanat Koleji’nden lisans derecesi ile mezun oldu. 90’ların ortalarında Asya’ya taşınmadan önce 1990’da ünlü Studio Dumbar’da başladı. Orada, Singapur Havayolları ve Coca Cola gibi dünyanın en iyi markalarından bazıları için çalışan, marka tasarımında yaratıcı olarak istikrarlı bir kariyer inşa etti. 2003 yılında Ogilvy, Singapur’da kreatif direktör olarak çalıştı. Albert, 2006 yılında Singapur’da bağımsız bir tasarım stüdyosu olan LSD Corporation’ı kurdu ve Singapur Ulusal Müzesi ile on yıllık bir iş ilişkisi içindeydi. Kırsal Laos’ta bir motosikletle seyahat eden Albert, fotoğrafa ciddi bir ilgi duydu. Sonuç olarak, bir fotoğrafçı olarak, Lao filinin kötü durumunu vurgulayarak, Laos kırsalında yürüyerek 400 km’lik bir yürüyüş olan Fil Kervanına (Fil Koruma Merkezi, Sayaboury) katıldı. Şimdi Asya’da yaşıyor ve çalışıyor.

MEVCUT MÜŞTERİLER
Singapur Ulusal Müzesi, Singapur Ulusal Üniversitesi, Uluslararası Caz Festivali Vientiane, Ogilvy, Newlogic, Dünya Gıda Programı, Fil Koruma Merkezi, Turizm Departmanı Lao PDR

MÜŞTERİ DENEYİMİ seçimi
Shell, Cisco, Tiger Beer, Singapur Ulusal Üniversitesi, Singapur Ulusal Müzesi, Ogilvy, DHL, Singapur Havayolları, OCBC Bank, DBS Bank, Coca Cola, Sembcorp Industries, Philips, Petronas, Lasalle College of the Arts, Microsoft, Hilton Group , Dünya Gıda Programı, Unilever.