BridgeMutual

Bridge Mutual (BMI)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Bridge, merkezi olmayan, isteğe bağlı bir sigorta uygulamasıdır. Merkezi olmayan : Kullanıcıların birbirlerini sigortalamasına izin veren, merkezi olmayan ve isteğe bağlı bir sigorta uygulaması. Şeffaf : Blockchain tabanlı, şeffaf kod. Hem talep değerlendirmesi hem de fon yatırımı zincir üzerindedir ve halk tarafından denetlenebilir. Adil : Tüm talepler, ödüller ve cezalarla uygulanan 3 aşamalı bir oylama

Bridge, merkezi olmayan, isteğe bağlı bir sigorta uygulamasıdır.

  1. Merkezi olmayan : Kullanıcıların birbirlerini sigortalamasına izin veren, merkezi olmayan ve isteğe bağlı bir sigorta uygulaması.
  2. Şeffaf : Blockchain tabanlı, şeffaf kod. Hem talep değerlendirmesi hem de fon yatırımı zincir üzerindedir ve halk tarafından denetlenebilir.
  3. Adil : Tüm talepler, ödüller ve cezalarla uygulanan 3 aşamalı bir oylama sürecinden geçer ve her iddia için eksiksiz bir süreç sağlar.
  4. Yıkıcı : Bridge, şeffaflık eksikliği ve teşviklerin yanlış hizalanması nedeniyle adil olmayan ve ihtilaflı olan geleneksel sigorta endüstrisinin yerini alacak.
  5. Verimli : Bridge, geleneksel sigorta şirketlerinden daha verimlidir ve şubelerin, uzmanların veya acentelerin çalışmasını gerektirmez.
  6. Hızlı : Hak talepleri ve oylama için geri dönüş süresi tahmin edilebilirdir ve talebin boyutu ne olursa olsun her zaman 6 haftanın altındadır.

Bridge Mutual nedir?

Bridge Mutual, blok zinciri tabanlı, merkezi olmayan, isteğe bağlı bir sigorta platformudur. Platform, kullanıcıların akıllı sözleşme hatalarına, stabilcoin çökmelerine, takas saldırılarına ve diğer ürünlere karşı koruma sağlayan bir kapsam sağlamasına veya satın almasına olanak tanır.
Bridge, Polkadot ağına yerleştirilen bir dizi akıllı sözleşme aracılığıyla bağımsız olarak çalışır, yani platformun çalışması için hiçbir insan müdahalesi veya eylemi gerekmez. BMI’nin kodu tamamen şeffaftır ve GitHub’da herkese açık olarak yayınlanır, böylece herkes çalışmamızı denetleyebilir ve doğrulayabilir.
Platformun ekosistemi, sigorta satın almak, teminat sağlamak, getiri elde etmek, kar payı paylaşmak, oy vermek ve platformu yönetmek için kullanılan tokenleri olan “BMI” tarafından desteklenmektedir.

Bridge Mutual Neden İnşa Edildi?

Kripto para birimi yaygınlaştıkça, bireyler ve kurumlar bu yeni teknolojiye yaptıkları değer yatırımlarının korunduğuna dair teminatlara ihtiyaç duyar.
Akıllı sözleşmeler bilgisayar korsanlarına (örneğin DAO hackine) duyarlıdır, borsalar saldırılara karşı savunmasızdır (KuCoin) ve stabilcoinler çökebilir (örneğin NuBits çökmesi, DAI likidite krizi). Kurumsal ölçekte kripto para birimlerinin benimsenmesini artırmak için, bu sistemlere olan güvenin artırılması gerekiyor. Bridge, bu sorunu ekonomik olarak uzun vadeli, şeffaf, karlı, merkezi olmayan ve ölçeklenebilir bir şekilde çözer.
Ayrıca Bridge, geleneksel sigorta endüstrisi için yıkıcı olma potansiyeline sahiptir. Günümüzün genel sigorta modeli, teknolojinin ilerlemesinden yararlanmadı ve kesintiye uğramaya hazır. Bridge, geleneksel sigortanın ihtilaflı, opak, muhalif ve şişirilmiş modeliyle devam etmek yerine, blok zinciri teknolojisini kullanarak süreci adil, şeffaf, tarafsız ve verimli hale getirerek sigortada devrim yaratmayı amaçlamaktadır.

Bridge nasıl yönetilir?

Bridge platformu, token sahipleri tarafından yönetilir. Halk, kodumuzdaki değişiklikleri gönderebilir ve BMI belirteçlerini kullanarak bu değişiklikleri oylayabilir. Jeton başına bir oy. Başlarken, tüm ölçümler ve değişkenler BMI ekibi tarafından belirlenecek; ancak, bunların tümü yönetim süreci aracılığıyla değiştirilebilir.
Kullanıcılar, bir varlık seçerek ve gün sayısını ve istenen teminat miktarını belirleyerek sigorta satın alabilir; yanıt olarak, sistem her bir varlığın çeşitli risk faktörlerini dikkate alan Dinamik Fiyatlandırma Modeli kullanarak otomatik olarak bir fiyat teklifi oluşturacaktır. Teklif edilen ücret “prim” olarak adlandırılır ve BMI, USDT, DOT veya ETH kullanımı için ödenebilir.

Bridge’de ne tür bir teminat satın alınabilir?

BMI, lansman sırasında üç tür kapsam sağlayacaktır: Akıllı sözleşme kapsamı; döviz teminatı; ve stabilcoin kapsamı. Bridge, kullanıcıları fiyat düşüşlerinden koruyan stabilcoin kapsamı sağlayan ilk platformdur.
Ekibimiz her zaman ürün yelpazesini genişletmenin yollarını düşünüyor ve yenilik yapmaya devam edecek. Perde arkasında, blok zincirine daha geleneksel kapsam sunmanın yollarını da arıyoruz.

Kullanıcılar nasıl hak talebinde bulunur?

Talepler, eşlik eden bilgi ve kanıtlarla birlikte, www.bridgemutua.io adresindeki Bridge platformunda kolayca sunulabilir.

Date Information: 30 January 2020 — 30 January 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Token Standard
Token supply
Fundraising Goal
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Bridge Mutual (BMI)

Bridge Mutual (BMI)

Add a News