Cyberpeach

Cyberpeach (PEACH)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Cyberpeach, CyberTree Finance girişimi tarafından oluşturulan ürün serisinin ilk ürünüdür. Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiş stake etme ve çiftçilik yeteneklerine sahip deflasyonist bir kripto varlığının melez bir şeklidir. CyberTree, bir ana üründür ve Cyber ​​girişiminin özüdür. BNB’deki halka açık havuzlara $PEACH jeton sahiplerine erişim sunan BSC tabanlı jeton projeleri için merkezi olmayan bir takas

Cyberpeach, CyberTree Finance girişimi tarafından oluşturulan ürün serisinin ilk ürünüdür. Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiş stake etme ve çiftçilik yeteneklerine sahip deflasyonist bir kripto varlığının melez bir şeklidir. CyberTree, bir ana üründür ve Cyber ​​girişiminin özüdür. BNB’deki halka açık havuzlara $PEACH jeton sahiplerine erişim sunan BSC tabanlı jeton projeleri için merkezi olmayan bir takas protokolüdür. Bizimle CyberTree’den emeğin meyvelerini toplayın!

 

CyberPeach & CyberTree GİRİŞİMİNE GİRİŞ
CyberPeach’in devreye girdiği yer burasıdır. Deflasyonist bir kripto varlığı ile mükemmel bir hibrit stake/tarım modeli inşa ediyoruz. Diğer projelerin çoğundan farklı olarak, yerel jeton maksimum toplam arzımız 100.000.000.000 $PEACH olacaktır, Bir daha asla yeni jeton basılmayacak. Aslında, akıllı sözleşmeden geçen her işlemle sözleşmede yerleşik olan değişmez yanma işleviyle Toplam arz azalmaya devam edecektir. Bu jetonlar sonsuza dek yok olacak. Bunun da ötesinde, $PEACH sahiplerini projenin uzun ömürlü olmasını sağlayacak olan BNB STAKING PREMIUM HAVUZLARI ile ödüllendirmek için kripto para trendinin popülaritesini kullanıyoruz.

Date Information: 12 June 2021 — 12 June 2021
Pre-sales Start Date
Pre-sales End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Public Price
Platform
Token Standard
Hard cap
Token supply
Available for token sale
Min / Max personal cap

Additional links
Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Cyberpeach (PEACH)

Cyberpeach (PEACH)

Add a News