Evaluation

2.00 / 5

Website Whitepaper
depay_logo

DePay (DPAY)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Pre ICO Finans Hizmetleri & Bankacılık

DePay – Merkezi Olmayan Dijital Ödeme (Decentralized Digital Payment ), gelecekteki finansal işlemler için yeni nesil bir model geliştirdi; hizmetler ve dijital bankacılık. Bu model, akıllı telefonlarla birlikte Blockchain teknolojisini kullanıyor. Bu, kripto-finansal dünyasının geleceğini geliştirmeye yönelik bir projedir. Ana hedefi DPAY’i geleneksel finans dünyasına entegre etmek ve bağlamak ve tek bir ağ geçidi oluşturmak.

DePay – Merkezi Olmayan Dijital Ödeme (Decentralized Digital Payment ), gelecekteki finansal işlemler için yeni nesil bir model geliştirdi; hizmetler ve dijital bankacılık. Bu model, akıllı telefonlarla birlikte Blockchain teknolojisini kullanıyor. Bu, kripto-finansal dünyasının geleceğini geliştirmeye yönelik bir projedir. Ana hedefi DPAY’i geleneksel finans dünyasına entegre etmek ve bağlamak ve tek bir ağ geçidi oluşturmak. DPAY platformu aracılığıyla kullanıcılar, tüccarlar, yatırımcılar ve çeşitli finansal kurumlar için ek hizmetlerden oluşmaktadır.

DPAY; çevrimiçi olarak hizmet ve mal satın alın, ödeyin ve satın. Ek olarak, FIAT para birimi için bir değişim seçeneği var. Uluslararası seçeneğini de kullanabilirsiniz. (kredi (mikrofinans), sadakat programları vb. ile birlikte transferler (havaleler) vb. ) Bunların tümü hizmetlerin DPAY platformunun bir noktasına bağlanması onları daha güvenli ve mevcut kripto para platformlarından daha şeffaf hale getiriyor.

Bu projeyi başta az gelişmiş ve az gelişmiş olmak üzere dünyanın her yerine yaygınlaştırmayı planlıyoruz. Bankacılık hizmetlerine erişimi olmayanların DPAY platformunu birlikte kullanmalarına izin vermek için düşük maliyet mobil uygulama ile hayatlarını daha konforlu hale getirmek ve dijital bankacılığın yaygınlaşmasına yardımcı olmak için çapalıyoruz. 2 milyardan fazla insan, bankacılık hizmetlerine sınırlı erişimi olan veya hiç erişimi olmayan bölgelerde yaşıyor. Diğerleri kimlik belgelerinin olmaması veya yüksek banka hesap ücretleri nedeniyle bu hizmetlere erişilemiyor. Ancak buna hizmet etmek için tek elden bir çözüm sunma özgürlüğünü alıyoruz. DPAY, insanları finansal ve ekonomik olanaklara erişim sağlayarak yoksulluktan kurtarma potansiyeline sahiptir. Bu araçlar onlara anında likidite ve para birimi sağlayacaktır. DPAY’in bu bölgelerin ekonomilerini geliştirmek için hayati önemde olacağına inanıyoruz. Tüm sistem, bir uygulama olarak işlev gören açık ve anlaşılır bir platform etrafında tasarlanmıştır, akıllı telefonlar ve bir PC ve tablet işlevselliğine sahiptir. DPAY uygulamamız, tamamen kullanıcı dostu, müşterilere daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Date Information: 15 October 2021 — 31 December 2021
PreICO Start Date
PreICO End Date
ICO Start Date
ICO End Date
IDO Start Date
IDO End Date
IEO Start Date
IEO End Date
Pre-sales Start Date
Pre-sales End Date
Public Sales Start Date
Public Sales End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
PreICO Price
IEO Price
ICO Price
IDO Price
Public Price
Platform
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Fundraising Goal
Available for token sale
Country
Prohibited Countries
WhiteList

Road Map
Aralık 2020

Dijital ödeme sistemi ve finansal-teknik araçlar fikrinin oluşturulması ve geliştirilmesi.

Ocak 2021

Bir ekip arayın ve bir çalışma planı hazırlayın.

Haziran 2021

Sistemin web sitesinin geliştirilmesi

Ekim 2021

Geleceğin Ekosistemi için Özel Satış ve Ortaklık

Kasım 2021

Presale & IDO/IEO lansmanı için hazırlık

Aralık 2021

Pazar Listesi Pancakeswap ve BitMart (TBA)

Ocak 2022

Platformun test versiyonunun geliştirilmesi

Şubat 2022

Merkezi Olmayan Dijital Ödemenin Oluşturulması

Mart 2022

Beta platformunun lansmanı

Nisan 2022

Kullanıcı geri bildirimlerini toplama ve analiz etme

Mayıs 2022

Platform güncellemesi 2.0

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

DePay (DPAY)

DePay (DPAY)

Add a News