Dolz logo

DOLZ.io (DOLZ)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 29 April 2022

STO Adult, Metaverse

DOLZ.io, kullanıcıların kendi striptiz kulüplerini yönetmelerinin yanı sıra NFT’leri oynayabilecekleri, kazanabilecekleri ve toplayabilecekleri yetişkin bir metaverse’den oluşan bir ekosistem inşa ediyor.

 

DOLZ.io, kullanıcıların kendi striptiz kulüplerini yönetmelerinin yanı sıra NFT’leri oynayabilecekleri, kazanabilecekleri ve toplayabilecekleri yetişkin bir metaverse’den oluşan bir ekosistem inşa ediyor.

DOLZ.io nedir?

DOLZ.io, teknik incelemeye göre “yüksek kaliteli yetişkin içeriğinin geniş ölçekli ve sürekli dağıtımı konusunda öncü” olan Totem Media tarafından geliştirilen benzersiz bir yetişkin metaverse’dir. Medya ayrıca 2018’de dünyanın ilk erotik sanal gerçeklik oyunu olan VR Paradise‘ı da yaptı.

DOLZ, oyuncular ve NFT koleksiyoncuları için faydalı özelliklere sahiptir. Proje, 1999’dan beri viral bir internet yetişkin yazılımı olan VR Paradise ve iStripper’ın Steam topluluğundan yararlanıyor.

DOLZ metaverse, takıma göre NFT’leri oynamak, izlemek, kazanmak ve toplamak için büyük bir fırsattır. Tüm ekosistemin özünde $DOLZ belirteci vardır.

Proje Solidproof.io tarafından denetlendi ve sıfır kırmızı bayrakla geçti. Platformun başlıca NFT koleksiyonları şunlardır:

  • iStripper NFT koleksiyonu: 200.000 sahiplik bir topluluğa sahip bir koleksiyon. Sahip olduğunuz her NFT kartıyla 40 dakikalık bir erotik gösterinin kilidini açın.
  • VR Paradise NFT: Yaklaşan çok oyunculu mod ve metaverse için bir galeriyi korumak için kullanılabilecek VR Paradise dünyası için 3D NFT’ler koleksiyonu.
  • Ortaklar: Ortakların ve kullanıcıların platformda oluşturacağı tüm NFT’leri içerir.

Özellikler ve Avantajlar

DOLZ belirteci, tüm DOLZ.io ekosisteminin atan kalbidir ve platform üyeleri tarafından çeşitli şekillerde kullanılabilir. Bu belirteçler, ekosistemdeki oyuncular kadar NFT koleksiyoncuları için de eşit derecede faydalıdır.

Özel Avantajlar

DOLZ jetonları, iStripper.com ve VRParadise.com’daki sahipleri için indirimler, benzersiz içerikten özel NFT koleksiyonlarına erişime kadar bir dizi özel avantaja sahiptir.

Platform, yalnızca DOLZ sahipleri için özel koleksiyonlar sunacak ve bu da ultra nadir striptiz şovlarının kilidini açacak.

Sahipler, benzersiz NFT’ler/öğeler/kıyafetlerle özelleştirilebilen kendi striptiz kulüplerini yönetme fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca, sahipleri koleksiyonlarını yakında piyasaya sürülecek olan metaverse’de kullanabilir ve yaklaşan çok oyunculu oyunda arkadaşlarına gösterebilirler.

NFT Gizemli Kutular

Kullanıcılar, DOLZ ve USDT, BNB ve ETH gibi diğer kripto varlıkları kazanmak için NFT pazarında alınıp satılabilen, standarttan efsaneviye kadar farklı nadirlikteki NFT gizemli kutularını satın alabilirler.

Sanal Gerçeklik Müzesi

VR Müzesi, değerli eşyalarını sergileyebilecekleri her DOLZ koleksiyoncusuna tahsis edilmiştir. Koleksiyon herkese açık hale getirilebilir ve diğerleri koleksiyonu görüntüleyebilir ve bunlara bir “beğen” veya yorum bırakabilir. İzleyiciler, meta veri deposundaki koleksiyonlarla etkileşime girebilir ve onları her açıdan görebilir.

Taraftar Jetonları

DOLZ taraftar jetonları size ekosistemde yapmanız gereken birçok şey sunar. Kullanıcılar bir sonraki iStripper çekimi, favori modeli, VR Paradise striptiz kulübü haritası ve daha pek çok şey için oy verebilir. Taraftar jetonlarının sahipleri süper hayranlar olarak kabul edilir ve daha yüksek DOLZ hissesi olan kişiler daha yüksek ayrıcalıklara sahiptir.

İçerik Oluşturucu Platformu

DOLZ ekosisteminin, kullanıcıların çok oyunculu oyunda ve metaverse’de kullanılabilecek kendi NFT’lerini geliştirip basabilecekleri kendi yaratıcı platformu vardır. Gerekli tüm araçlar, yaratıcılar platformunda tasarımcılara ve sanatçılara sağlanır.

Kazanç

BabyDolz, DOLZ ödül para birimidir ve ticarete konu olmayan bir varlıktır. Yalnızca benzersiz NFT koleksiyonlarının kilidini açmak için kullanılabilir, bu da sırayla kar elde etmek ve piyasada DOLZ kazanmak için paraya çevrilebilir.

NFT’ler Tarım ve Staking

Staking ve çiftçilik süreci basittir. Kullanıcılar, PancakeSwap veya Uniswap üzerinde DOLZ LP ile DOLZ jetonlarını stake edebilir veya likidite sağlayabilir ve nadir NFT’lerin kilidini açmak için kullanılabilecek BabyDolz kazanabilir.

DOLZ-BNB’yi stake etmek, kullanıcılara, kullanıcının stake etme ağırlığına göre airdrop olarak verilecek BabyDolz açısından en yüksek ödülleri alacak. DOLZ ve BabyDolz sahipleri gizemli kutuların kilidini açabilir.

Kazanmak için Oyna ve İzle

DOLZ ekosistemi, koleksiyoncuları, oyuncuları ve geliştiricileri ödüllendirir. Oyuna zaman ayıran ve video izleyen oyunculara ödül olarak BabyDolz verilecek. Bu belirteçler, sabit paralar veya DOLZ için ikincil piyasada satılabilen NFT’ler biçiminde paraya çevrilebilir.

Her şeyden önce, çekilişe katılarak ücretsiz DOLZ kazanabilirsiniz. 1.000.000 kadar DOLZ tokeni kapmak için hazır ve sürece katılanlara hava yoluyla bırakılacak.

Date Information: 01 April 2022 — 24 May 2022
Pre-sales Start Date
Pre-sales End Date
Finance Information
Ticker
Pre-sale Price
Pre-sale token supply
Token supply
Country
WhiteList
KYC

Team (5 kişi)
Co-Founder
Co-Founder
Chief Operating Officer
Head of Marketing
CTO Blockchain Advisor
Road Map
2021 Q3

Proje Konsepti

Proje lansmanı

Kurucu ekip

2021

Platform Lansmanı

Topluluğu Başlat

Airdrop'lar ve eşantiyonlar lansmanı

Akıllı sözleşmeler ve denetim

Dolz.io açılışı

2022 Q1

TOPLULUK BÜYÜME

Ön satışlar için KYC kurulumu

topluluk büyümesi

özel satış

Beyaz liste gönderimi açılışı

2022 Q2

Büyük açılış

Ön satışlar 1. tur (beyaz liste)

Ön satış 2. tur (herkese açık)

DEX listesi (likidite ekleyin)

2022 Q3

NFT Sürümü

Takım yükselişi

çapraz zincirli köprü

Dolz koleksiyon kartlarının piyasaya sürülmesi

NFT gizemli kutuların piyasaya sürülmesi

Beta Pazarı

2022 Q4

Ortaklar Açılışı

Büyük Ortakların Katılımı

Ortakların NFT'lerinin serbest bırakılması

DOLZ VR müzesi

Merkezi borsaların listesi

2023 Q1

Metaverse Beta

İlk taraftar jetonlarının verilmesi

NFT yaratıcısı platform beta

VR Paradise Metaverse beta

Additional links
Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

DOLZ.io (DOLZ)

DOLZ.io (DOLZ)

Add a News