Flowcom-logo

Flowcom

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO İnternet & Telekomünikasyon

Flowcom nedir FlowCom’un ilk ve en önemli işlevi, 5G ve uydu interneti kitlelere ulaştırmayı amaçlayan üç partili bir mimari tasarlamak ve uygulamak için milyarlarca dolarlık reklam endüstrisinden ilham alıyor. Birinci taraf, yerinde 5G veya uydu internet bağlantısı kullanmak isteyen internet kullanıcılarından (veya sörfçülerden) oluşur. Muazzam bir prim veya abonelik ücreti ödemek zorunda kalmadan bu tür

Flowcom nedir
FlowCom’un ilk ve en önemli işlevi, 5G ve uydu interneti kitlelere ulaştırmayı amaçlayan üç partili bir mimari tasarlamak ve uygulamak için milyarlarca dolarlık reklam endüstrisinden ilham alıyor. Birinci taraf, yerinde 5G veya uydu internet bağlantısı kullanmak isteyen internet kullanıcılarından (veya sörfçülerden) oluşur. Muazzam bir prim veya abonelik ücreti ödemek zorunda kalmadan bu tür bağlantılardan yararlanmak için güvenli ve uygun bir yol ararlar.

İkinci taraf, sörfçülere hizmetlerine erişim sunma karşılığında bir kullanım başına ödemeli hizmet ücreti talep etmek isteyen 5G tabanlı ve / veya uydu internet hizmet sağlayıcılarını içerir. Üçüncü taraf, sörfçülerin faaliyetlerini ve kendi seçtikleri ürünler veya markalarla etkileşimlerini gerçekleştirmek isteyen reklamverenler veya satıcılardan oluşur.

FlowCom, en temel işleviyle, sörfçülerin reklamverenlerin kampanyalarına katılarak 5G veya uydu internet bağlantılarını kullanma hakkını “benimsemelerini” sağlar. 30 saniyelik bir videoyu izlemek veya reklamverenler tarafından yayınlanan çoktan seçmeli bir anketi yanıtlamak kadar basit olabilir. Kampanyalar ayrıca sörfçülerin hizmetleri veya ürünleri için yorum veya tavsiye yazmak gibi daha proaktif olmalarını gerektirebilir. Farklı aktivite seviyeleri sörfçülere farklı ödüller kazandırır. Reklamverenler, sörfçülerin katılımı karşılığında, sörfçülerin ikincisinin hizmetini kullanması için İnternet servis sağlayıcılarına ödeme yapar. İnternet servis sağlayıcısı, yalnızca hizmetlerini sunmaktan elde ettiği gelirden değil, aynı zamanda sörfçülerin çevrimiçi etkinliklerinden gelen tercihlerine ilişkin potansiyel olarak muazzam bir veri kaynağından da yararlanır ve bu tür verileri reklamverenlere satarak bundan faydalanabilirler.

Bir benzetme yapmak gerekirse, bu model Youtube’un şu anda sunduğu modele çok benziyor. Son Kullanıcılar, platformdaki videoların çoğunu ücretsiz olarak izler, ancak yol boyunca bazı reklamlardan biraz rahatsız olurlar. İçerik oluşturucular, videolarına gömülü reklamların çektiği etkileşime göre ödeme alır ve reklamverenler markaları veya ürünleri için büyük bir gösterim elde eder.

Bonuslar:
1. Aşama: 1 FiG = 0.38 USD
2. Aşama: 1 FiG = 0.58 USD
3. Aşama: 1 FiG = 0.79 USD

Date Information: 20 March 2021 — 26 June 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Hard cap
Token supply
Sold on pre sale
Available for token sale
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Bonuslar:
1. Aşama: 1 FiG = 0.38 USD
2. Aşama: 1 FiG = 0.58 USD
3. Aşama: 1 FiG = 0.79 USD

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Flowcom

Flowcom

Add a News