Futusato-logo

Futusato (FUSAT)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 8 June 2022

ICO Emlak, Metaverse

 Futusato, dünya çapında konut çözümlerinin evrimidir. Kullanıcılara gerçek ve sanal dünya için bir ev sağlama çözümüdür. Her bireyin gerçek dünyada ve metaverse‘de kendi çevre dostu gayrimenkulünü edinmesini kolaylaştıran bir sistem yaratmayı amaçlıyoruz. Mevcut sistemin eskimiş olması, insanların bankayı bozmadan rahat ve tatmin edici bir yaşam tarzı oluşturmasını çok zorlaştırıyor, bireylere sonsuz borç riski olmadan

Futusato, dünya çapında konut çözümlerinin evrimidir. Kullanıcılara gerçek ve sanal dünya için bir ev sağlama çözümüdür.

Her bireyin gerçek dünyada ve metaverse‘de kendi çevre dostu gayrimenkulünü edinmesini kolaylaştıran bir sistem yaratmayı amaçlıyoruz.

Mevcut sistemin eskimiş olması, insanların bankayı bozmadan rahat ve tatmin edici bir yaşam tarzı oluşturmasını çok zorlaştırıyor, bireylere sonsuz borç riski olmadan yaşam alanlarını yaratmaları için doğru araçları sağlamanın zamanı geldi.

FUTUSATO NEDİR?

Futusato, günümüzde yeni nesillerin yaşamak için bir yer edinme veya satın alma imkansızlığına bir çözümdür. Blockchain ve kripto piyasasının gücünden yararlanarak bireylere hükümetler veya kurumlar gibi üçüncü taraflara bağımlı olmadan miraslarına yatırım yapma imkanı sunuyoruz.

GÖREVİMİZ

Misyonumuz, size hem gerçek hem de sanal dünyada yaşayabileceğiniz bir yer sağlamaktır. Bunu da sadece ürünü sunarak değil, süreci kolaylaştıracak hizmetler ve çözümler sunarak da başarmak istiyoruz.

Mirasınıza giden kısayol olmak istiyoruz.

 • Uygun fiyatlı konut
 • Kendi kendini idame ettiren Topluluk
 • Yenilikçi teknoloji
 • Finansal destek
 • Fütüristik Yaklaşım
 • Merkezi Olmayan Hizmetler
 • Metaverse Katılımı
 • Yenilikçi fikirler
Date Information: 12 December 2021 — 30 April 2022
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
ICO Price
Platform
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
Country
Bounty
MVP

TOKEN DAĞITIMI

 • %45 Topluluğa Dağıtıldı
 • %25 Ayrılmış Fon
 • %12 Kurucular ve Ekip
 • %2 “Ödül” kampanyası

 

Road Map
Mayıs 2021

IBTTRADE OÜ, Estonya'da kurulmuştur. Şirketin ilk projesi olan Futusato, kurucuların zihninde şekilleniyor.

Haziran 2021

Blockchain, kripto, NFT'ler ve emlak piyasası hakkında büyük araştırmalar başlıyor. Futusato'nun kripto topluluğuna neler sunacağına dair bir plan oluşturuyoruz.

Temmuz 2021

Şirketin kuruluşundan sonra, Futusato ekosistemini ve izlenecek en iyi stratejiyi planlamak için farklı mesleki becerilere sahip yakın arkadaşlardan oluşan bir ekip kurduk.

Kasım 2021

İlk Futusato evleri Macaristan'ın Budapeşte kentinde inşa edildi. Futusato web sitesi oluşturuldu. Teknik inceleme oluşturulur.

Aralık 2021

Gelecekteki destekçilerimiz ve yatırımcılarımız için en önemli kısım hazır: Futusato Token geliştirildi (FUSAT) ve ihraç edilmeye hazır. Futusato izleyicisini oluşturan ilk Airdrop. NFT evlerimiz listeleniyor

Ocak 2022

İlk İlk Çiftçilik Teklifi başlar. Futusato tokeni, merkezi olmayan borsalarda listelenir. (Krep değiş tokuşu)

Şubat 2022

Futusato merkezi olmayan takas çalışır durumda. Futusato piyango hazır. Futusato NFT pazaryeri faaliyete geçti.

Mart 2022

Futusato uygulamaları hem iOS hem de Android için geliştirmeye başlar. Kripto kredi sistemimizi geliştirmeye başlayın.

Nisan 2022

Futusato Token, merkezi borsalarda (ör. Kucoin, Huobi, Binance, vb.) listelenir. FUSAT jetonu CoinMarketcap web sitesinde listelenir.

Ağustos 2022

İlk NFT alıcılarının evleri bitti. Futusato NFT pazar yeri mobilya ve ev aletleri sunmaktadır.

Aralık 2022

Futusato gayrimenkulünün diğer kıtalara genişletilmesi. FUSAT jetonu, Coinmarketcap'teki kripto sıralamasında ilk 100'e tırmanıyor.

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Futusato (FUSAT)

Futusato (FUSAT)

Add a News