Kubecoin-logo

Kubecoin (KUBE)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 6 May 2022

ICO Seyahat & Turizm

Çok markalı platformlar aracılığıyla evrensel olarak benimsenebilen, eğlence ve seyahat endüstrilerinde devrim yaratmayı amaçlayan dijital para birimi.

KubeCoin, Akıllı Kişileri geliştiren ve daha sağlam ve akıllı bir platform elde eden 3. nesil devrim niteliğindeki Kripto para birimlerinden biri olan Cardano’nun Blockchain’i üzerine kurulmuştur.

KUBECOIN NEDİR?

Çok markalı platformlar aracılığıyla evrensel olarak benimsenebilen, eğlence ve seyahat endüstrilerinde devrim yaratmayı amaçlayan dijital para birimi.

KubeCoin, Akıllı Kişileri geliştiren ve daha sağlam ve akıllı bir platform elde eden 3. nesil devrim niteliğindeki Kripto para birimlerinden biri olan Cardano’nun Blockchain‘i üzerine kurulmuştur.

Ana hedefimiz aşağıdaki projelerden oluşan bir ekosistem oluşturmaktır:

Sadece bir kripto değil, bütün bir ekosistem yaratıyoruz.

KubeCoin EcoSystem şunları içerir:

 • FlyKube: 2017 yılında kurulan ve Sürpriz geziler sunan bir girişim olan matrix. Şu anda, şirketin brüt karı 5.000.000€ civarındadır. İspanya, Fransa, İtalya, Portekiz, Almanya, Avusturya ve İsviçre’de faaliyet göstermektedir.
 • EatKube: Birden fazla sürpriz yemek deneyimiyle insanların arkadaşlarıyla/partnerleriyle akşam yemeği veya öğle yemeği yeme şeklini değiştirir.
 • KubePay: KubeCoin, Cardano Native Tokens alıp satabileceğiniz, platformlarımızdan ve küresel premium ortaklarımızdan Leisure & Travel ürünleri satın alabileceğiniz, NFT – Online Marketplace ve NFC’ye erişebileceğiniz iOS ve Android için kendi cüzdanımız mevcut olacak Ödemeler
 • KubeIn: Crypto ve Startup projelerine odaklanan yatırım fonu.
 • NFT Projesi: Kendi benzersiz NFT koleksiyonumuz, sahiplerine özel etkinliklere, özel satışlara, airdroplara ve birçok benzersiz avantaja ilk erişim sağlayacaktır.
 • NFT Pazar Yeri: Takas Edilemez Jetonlar için çevrimiçi Pazar Yeri.
 • WowKube: Bu bir sır, çok yakında.

TOKENOMİK

Toplam Arz: 480M

 • %16 Ön satış
 • %10 Likidite Kilitli
 • %10 Yönetim Kurulu
 • %10 Yakma
 • %4 Ekosistem Genişlemesi
 • %36 Halka Arz
 • %14 ICO

KUBECOIN’İ BENZERSİZ YAPAN NEDİR?

KubeCoin, Kube Ekosistemimizi desteklemek ve günlük dünya satın alımlarınız için değiştirilebilir para birimi haline gelmek üzere tasarlanmıştır; tüm ekosistemimize ve hızlı ölçeklenebilirliğe izin veren diğer birkaç yerleşik işletmeye bağlantısı yoluyla seyahat ve eğlence endüstrisinde devrim yaratma amacında benzersizdir. tüm iş kollarını birbirine bağlayan ortak bir ‘ekosistem’.

KUBECOIN AĞI NASIL GÜVENLİDİR?

Kubecoin bir Cardano Native Token olduğu için Cardano ağının tüm avantajlarına sahibiz. Yani, daha yüksek ücretler veya kartano blok zincirine tamamen entegre olan jetonumuzun akıllı sözleşmesinin güvenliği konusunda endişelenmemize gerek yok. Şu anda Mart 2022’de piyasaya sürülecek olan KubeCoin Cüzdanı üzerinde çalışıyoruz.

Date Information: 10 June 2022 — 11 June 2022
Public Sales Start Date
Public Sales End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Public Price
Platform
Token Standard
Hard cap
Pre-sale token supply
Token supply
Total token for sale
Min / Max personal cap
Country
KYC

Jeton dağıtımı:

 1. %16 – Ön satış
 2. %10 – Likidite kilitlendi
 3. %10-Yönetim Kurulu
 4. %10 – Yanma
 5. %4 – Ekosistem genişlemesi
 6. %36 – Halka Arz
 7. %14 – ICO
Yatırımcılar, Ortaklar ve Partnerler
Team (3 kişi)
CEO
CMO
CTO
Road Map
2021 Q3

Ön satış

2021 Q4

Denetim

Likidite Kilitli

Halka Açık Lansman

2022 Q1

Coinmarketcap ve Coingecko'da listeleme

Platformlarda belirteç uygulaması

2022 Q2

Ana borsalarda listeleme

Kube Takas

2022 Q3

Kube Pazaryeri

Additional links
Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Kubecoin (KUBE)

Kubecoin (KUBE)

Add a News