Mogul

Mogul Productions (STARS)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Mogul Inc. (“Mogul”), kullanıcıların senaryodan ekrana geçiş sürecinde aktif rol almalarını sağlayarak film ve eğlence endüstrisindeki geleneksel finansman metodolojilerini bozmak için oluşturulmuş kapsayıcı ve kapsamlı bir platformdur. İçerik küratörlüğü, kitle yetiştirme ve bağımsız finansmana odaklanarak. Taraftarlara ve yatırımcılara benzeri görülmemiş güvenlik, şeffaflık ve likidite sağlamak için blockchain, akıllı sözleşme teknolojisi ve analitiği kullanan bir teknoloji

Mogul Inc. (“Mogul”), kullanıcıların senaryodan ekrana geçiş sürecinde aktif rol almalarını sağlayarak film ve eğlence endüstrisindeki geleneksel finansman metodolojilerini bozmak için oluşturulmuş kapsayıcı ve kapsamlı bir platformdur.
İçerik küratörlüğü, kitle yetiştirme ve bağımsız finansmana odaklanarak. Taraftarlara ve yatırımcılara benzeri görülmemiş güvenlik, şeffaflık ve likidite sağlamak için blockchain, akıllı sözleşme teknolojisi ve analitiği kullanan bir teknoloji şirketiyiz.
Mogul, yaratıcıları, hayranları ve film finansörlerini bir araya getiren merkezi olmayan bir film finansmanı platformudur; herkesin bir sonraki büyük gişe rekorları kıran filmde rol almasına izin veriyor.
STARS belirteci, Ethereum blok zincirindeki bir ERC20 belirtecidir. STARS jetonları, Mogul Platformu ve Mogul Topluluğu ile etkileşimde bulunmak için kullanılır. STARS belirteci, film hayranlarına Hollywood’a nüfuz ve içeriden erişim sağlar. STARS jetonları, stake etme, trivia katılımı ve diğer etkinlikler yoluyla özel ödüller kazanmanın yanı sıra, size hangi projelerin yeşil ışık yaktığını seçme ve hatta kendi projelerinizi değerlendirme için sunma gücü verir. STARS jetonuyla, sizin gibi film hayranları film yapım sürecinde önemli bir rol oynuyor. Bu nedenle, filmlere yeşil ışık yakma ve filmleri senaryodan perdeye kadar destekleme konusundaki katılımınız için ödüllendirileceksiniz.

TIER 1 – 1.5x STARS Bonus
TIER 2 – 3x STARS Bonus
TIER 3 – 6x STARS Bonus
TIER 4 – 10x STARS Bonus

 

 

Date Information: 25 March 2021 — 08 April 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Bonus

TIER 1 – 1.5x STARS Bonus
TIER 2 – 3x STARS Bonus
TIER 3 – 6x STARS Bonus
TIER 4 – 10x STARS Bonus

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Mogul Productions (STARS)

Mogul Productions (STARS)

Add a News