Moneta

Moneta (USDM)

   

Website: DEACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Çözümümüzde, sabit sabit kripto para birimleri “Moneta” olarak adlandırılıyor. Tüm Monetalar başlangıçta blok zincirinde verilecektir, bu nedenle bir kripto para belirteci olarak var olurlar. Dolaşıma giren her bir Moneta birimi, Moneta Holdings tarafından depozitoda tutulan karşılık gelen fiat para birimi tarafından bire bir oranında desteklenir (yani bir Moneta USD bir ABD dolarıdır, bir Moneta UAH

Çözümümüzde, sabit sabit kripto para birimleri “Moneta” olarak adlandırılıyor. Tüm Monetalar başlangıçta blok zincirinde verilecektir, bu nedenle bir kripto para belirteci olarak var olurlar. Dolaşıma giren her bir Moneta birimi, Moneta Holdings tarafından depozitoda tutulan karşılık gelen fiat para birimi tarafından bire bir oranında desteklenir (yani bir Moneta USD bir ABD dolarıdır, bir Moneta UAH bir Ukrayna Grivnasıdır).
Monetas, Moneta Holdings hizmet şartlarına uygun olarak temel itibari para birimi için veya hamil tercih ederse, başka herhangi bir kripto para birimindeki eşdeğer spot değeri için itfa edilebilir / değiştirilebilir. Bir Moneta yayınlandıktan sonra, diğer herhangi bir kripto para birimi gibi transfer edilebilir, depolanabilir, harcanabilir vb.
Rezervdeki fiat para birimi, bir kripto para biriminin özelliklerini kazanmıştır ve fiyatı kalıcı olarak fiat para biriminin fiyatına dönüştürülür. Uygulamamız, diğer sabit sabit kripto para birimlerine göre aşağıdaki avantajlara sahiptir:
– Monetalar, merkezi, özel veritabanlarında çalışan kapalı kaynaklı yazılımlar yerine blok zincirinde bulunur.
– Monetalar, tıpkı bitcoinler gibi, yani p2p, sözde anonim, merkezi olmayan, kriptografik olarak güvenli bir ortamda kullanılabilir.
– Monetalar, tüccarlar, borsalar ve cüzdanlarla tıpkı Bitcoin veya diğer kripto para birimleri kadar kolay bir şekilde entegre edilebilir.
– Monetas, Katman protokolünün özelliklerini devralır: merkezi olmayan bir değişim; tarayıcı tabanlı, açık kaynak, cüzdan şifreleme; blok zinciri tabanlı şeffaflık, hesap verebilirlik, çok taraflı güvenlik ve raporlama işlevleri.
– Moneta Holdings, Rezerv Varlıklarının koruyucusu olarak karşı taraf riskimizi önemli ölçüde azaltan Rezerv Kanıtı yürütmek için basit ama etkili bir yaklaşım kullanır.
– Moneta ihracı veya itfası herhangi bir fiyatlandırma veya likidite kısıtlamasıyla karşılaşmayacaktır. Kullanıcılar istedikleri kadar Moneta’yı hızlı bir şekilde ve çok düşük ücretlerle satın alabilir veya satabilir.

Date Information: 25 January 2021 — 24 July 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Available for token sale
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Moneta (USDM)

Moneta (USDM)

Add a News