Evaluation

2.33 / 5

Website Whitepaper
ResiEX-logo

ResiEX (REXT)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 8 June 2022

ICO Launchpad, Metaverse

ResiEX, yenilikçi bir kripto para birimi alım satım platformudur ve tüccarların tek bir ekran kullanmasına izin veren Metaverse‘de alım satımı ilk sunanlardan biridir. Topluluğumuzla bir gelir paylaşımı modeli sunmanın öncüsüyüz. ResiEX, kripto para borsaları ekosistemine sanal ticaret getiriyor. ResiEX, hızlı, güvenli ve sorunsuz bir kripto para borsasıdır. Kripto ticareti için bir platformdur. Bir kripto para

ResiEX, yenilikçi bir kripto para birimi alım satım platformudur ve tüccarların tek bir ekran kullanmasına izin veren Metaverse‘de alım satımı ilk sunanlardan biridir. Topluluğumuzla bir gelir paylaşımı modeli sunmanın öncüsüyüz. ResiEX, kripto para borsaları ekosistemine sanal ticaret getiriyor.

ResiEX, hızlı, güvenli ve sorunsuz bir kripto para borsasıdır. Kripto ticareti için bir platformdur. Bir kripto para birimi değişimi veya dijital para birimi değişimi, müşterilerin geleneksel itibari para birimi veya diğer dijital para birimleri gibi diğer varlıklar için kripto para birimleri veya dijital para birimleri alışverişinde bulunmalarına olanak tanıyan bir platformdur. Kripto para borsası, genellikle hizmetleri için bir işlem ücreti olarak teklif sorma spreadlerini veya yalnızca bir ücret talep eden bir eşleştirme platformu olarak alan bir piyasa yapıcı olabilir.

Diğer kripto para borsalarının aksine, ResiEX platformumuz hızlı ve güvenlidir ve herkesin erişebileceği bir yerdedir. Ekosistemimizin omurgasını oluşturan insanlara değer verdiğimiz için, ResiEX, çalışanlarımızın bize verdiklerini paylaşırken bir kripto borsasının uçtan uca hizmetlerini herkes için daha kolay ve erişilebilir hale getirecek.

Date Information: 15 February 2021 — 28 February 2022
Pre-sales Start Date
Pre-sales End Date
Public Sales Start Date
Public Sales End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Pre-sale Price
Platform
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Total token for sale
Country

Road Map
2021

Haziran

Proje Fikri ve Araştırma

Temmuz

Değişim Eşleştirme Motor danışmanlığı

Eylül

Ekip oluşturma

Kasım

Değişim MVP'si

ResiEX(REX) jeton akıllı sözleşme

Alan adı kayıt

Yatırımcılar ve Ortaklıklar

Aralık

Tam markalaşma

Topluluk inşa etmek ve yükseltmek farkındalık

2022

Ocak

Yumuşak Değişim başlatmak

Açık IEO/Başlatma Paneli

Ocak/Şubat

ResiEX jeton satışı

Şubat

Ek Ödeme ağ geçitleri entegrasyonu

Mart/Mayıs

Küresel terfi

Haziran

Küresel gelişme

Temmuz/Eylül

Staking gelişim

Ekim

ResiEX 2.0

Kasım

Ortaklar

Aralık

LATAM bölgesi mevcudiyet

2023

Q1

ResiEX laboratuvarı

Q2/Q4

Daha fazla gelişmeler

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

ResiEX (REXT)

ResiEX (REXT)

Add a News