ucoin-currency

UCOIN (UCOIN)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

UCOIN hakkında UCoin, küresel dolaşıma sahip olmak ve sahibinin temel günlük gerçek yaşam işlem ihtiyaçlarını karşılamak için bir iş uygulamaları ekosisteminde çalışmak üzere oluşturulmuş bir ERC20 yardımcı program belirtecidir. UCoin para birimi, herkes için ulaşılabilir, kullanılabilir ve değerli olma saf vizyonuyla piyasaya sürülüyor. UCoin, halkın ihtiyaçlarına ve güvenine odaklanan ve üzerine kurulu olduğu teknolojinin kendisi

UCOIN hakkında
UCoin, küresel dolaşıma sahip olmak ve sahibinin temel günlük gerçek yaşam işlem ihtiyaçlarını karşılamak için bir iş uygulamaları ekosisteminde çalışmak üzere oluşturulmuş bir ERC20 yardımcı program belirtecidir. UCoin para birimi, herkes için ulaşılabilir, kullanılabilir ve değerli olma saf vizyonuyla piyasaya sürülüyor. UCoin, halkın ihtiyaçlarına ve güvenine odaklanan ve üzerine kurulu olduğu teknolojinin kendisi olan blok zinciri tarafından sağlanan küresel bir finansal hizmetler platformunun desteğiyle yayınlandı.

Teknoloji hazır ve ERC20 Token mevcut.
UCoin adı ve logo markaları tescilli ticari markalardır.
UCoin, en güvenilir blok zinciri olan ve Ethereum Vakfı tarafından desteklenen Ethereum platformu ve blok zinciri teknolojisi üzerine inşa edilmiştir.
UCoin, Fortune 500 şirketlerini, girişimleri, akademisyenleri ve teknoloji satıcılarını Ethereum konu uzmanları ile birleştiren ve bugün blockchain evreninde rakipsiz bir ekosistem (Ubis) oluşturan The Enterprise Ethereum Alliance’ın (“EEA”) bir üyesidir.
UCoin Business Ecosystem (Ubis), UCoin sahiplerinin günlük gerçek hayattaki işlemleri için çeşitlendirilmiş bir dijital finans ve ticaret ağı aracılığıyla küresel sirkülasyona sahip olmalarını sağlamak için inşa edilmektedir.
UCoin, geçerli yasalara göre küresel olarak uyumlu bir hizmet belirteci sağlamak için tasarlanmıştır.
UCoin, günümüzde kripto endüstrisinin kritik ihtiyaçlarının çoğunu ele almak için özel olarak tasarlanmış, onu küresel olarak kullanılabilir hale getiren kapsamlı bir iş ekosistemi tarafından desteklenmektedir.
UCoin işletim ekosistemi, UCoin ekosistemine sürekli olarak yeni sürdürülebilir iş hizmetleri ve ürün bağlantıları eklemek ve geliştirmek için çalışan birinci sınıf stratejik ortakları ve UCI ekibini içerir.
UCoin fonları ve UCI tarafından toplanan ve / veya satın alınan varlıklar, şeffaflığı her zaman sağlamak için finansal ve yasal uluslararası tanınmış ticari kuruluşlar tarafından yönetilecek ve denetlenecektir.
UCoin’in iş ekosistemi dijital bankacılık platformu ortaklıkları, küresel olarak kabul ve kullanımı, kripto saklama hizmetlerini ve dolaşımı teşvik etmek ve güvence altına almaktır.
Mobil ve güvenli uygulamalar aracılığıyla her zaman, her yerde ve her yerde paranıza erişin.
Ve daha fazlası.

Date Information: 01 July 2020 — 30 June 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Prohibited Countries
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

UCOIN (UCOIN)

UCOIN (UCOIN)

Screenshots

Add a News