Evaluation

4.00 / 5

Website Whitepaper
WorldMobile

World Mobile

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 8 June 2022

ICO İş Hizmetleri & Danışmanlık

World Mobile, yeni bir dünya açmak için ekstra yol kat ediyor. Yaklaşık 4 milyar insanın çevrimdışı kalmasıyla dijital dışlanma önemli bir sorundur. Geleneksel mobil ağlardan farklı olarak World Mobile, paylaşım ekonomisine, yerel işletme sahiplerine uygun fiyatlı ağ düğümleri satmasına ve böylece ödülleri paylaşırken kendilerini ve başkalarını birbirine bağlama gücüne sahip olurlar. World Mobile Token (WMT),

World Mobile, yeni bir dünya açmak için ekstra yol kat ediyor. Yaklaşık 4 milyar insanın çevrimdışı kalmasıyla dijital dışlanma önemli bir sorundur. Geleneksel mobil ağlardan farklı olarak World Mobile, paylaşım ekonomisine, yerel işletme sahiplerine uygun fiyatlı ağ düğümleri satmasına ve böylece ödülleri paylaşırken kendilerini ve başkalarını birbirine bağlama gücüne sahip olurlar.

World Mobile Token (WMT), katılımcıların ağ üzerinde bir hizmet sunmasına ve buna göre ödüllendirilmesine izin vermek amacıyla verilen dijital bir jetondur. WMT’nin birincil rolü, hem kendi düğümlerini işleten düğüm operatörlerinin yanı sıra WMT paylarını bir düğüm operatörüne (stakeers) devrederek ağın çalışmasını desteklemek isteyen token sahiplerini teşvik etmektir.

WMT, Afrika’da dijital, finansal ve sosyal hizmetlere erişimi demokratikleştirmek için Input Output Global ve World Mobile arasında ortaklaşa geliştirilen bir çözüm olan World Mobile Chain’in kalbindeki yardımcı program belirtecidir; bağlantısız.

WMT tarafından sağlanan paylaşım ekonomisi, Cardano blok zinciri altyapısına dayanan uygun fiyatlı ağ düğümleri için temel sağlar. Bu ağ düğümleri, internet bağlantısı için yerel röleler görevi görür. Bu ağlara abone olanlar, Input Output’un dijital kimlik çözümü olan Atala PRISM’e erişebilecek ve bu sayede dijital bankacılık, sağlık ve eğitim gibi hizmetleri kullanabilecekler.

Date Information: 16 June 2021 — 31 December 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
ICO Price
Platform
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
Country
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Road Map
Q1 2022

Zanzibar'da ağ dağıtımına devam edin

Target Users: 100.000

Q3-Q4 2022

Zanzibar'da tam ağ dağıtın, Toplam Adreslenebilir Pazar (TAM) 1 milyon kişi %20 bekleniyor.

Target Users: 200.000

Q4 2022

Tanzanya TAM 30M genelinde dağıtıma başlayın.

Target Users: 500.000

2023

Kavram Kanıtı için WM'yi 12 ülkede kaydettirin (POC'ler) birden fazla endüstri ve bölgede.

Tanzanya TAM 30M genelinde dağıtıma devam edin

Target Users: 3.00.000

2024

POC'ler tüm 12 ülkede çalışıyor.

Target Users: 10.00.000

2025

Paylaşım ekonomisi ile patlayıcı büyümeye yol açar 10 milyon kullanıcı.

Target Users: 100.00.000>

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

World Mobile

World Mobile

Add a News