MemePad nedir?

MemePad V2, sınırsız, yepyeni, son teknoloji bir fırlatma rampası (launchpad) platformudur.

MemePad V2, herkesin yenilikçi bir kullanıcı arayüzü kullanarak basit, merkezi olmayan ve otomatik bir şekilde Binance Akıllı Zincirinde bir jeton başlatmasına olanak tanır.

Token Oluşturucuları ve Geliştiricileri, artık fırlatma paneli ekibinin herhangi bir denetimi veya müdahalesi olmadan BEP-20 belirteçleri için para toplamak için MemePad’i kullanabilir.

Topluluk üyeleri, MEPAD jetonlarını platformda stake ederek otomatik lansmanlara katılabilir. Ayrıca, MemePad aracılığıyla başlatılan her jetonun bir yüzdesini kazanmak için MEPAD jetonlarını bahis havuzlarında stake edebilirler.

Özellikler

MemePad, para toplamak için belirteç oluşturucuları topluluk üyeleriyle birleştirmenin tamamen yeni, sistematik ve merkezi olmayan bir yolunu sunar.

Diğer fırlatma rampalarından ilham alan çeşitli unsurları bir araya getirmesi ve üzerine inşa etmesi ve aynı zamanda BSC’de piyasaya sürülmek isteyen meme jetonları ve mikro kapaklar için özel olarak uyarlanmasında benzersiz bir avantaj sağlaması bakımından benzersiz bir fırlatma rampası.

Otomatik – BSC’de başlatmak istediğiniz jetonu başlatmada herhangi bir engel, gereksinim veya müdahale yok.
Merkezi Olmayan – Başlatma rampası için hangi jetonun “iyi” olduğuna ve hangisinin olmadığına karar veren hiçbir denetleme veya yönetim organı.
Kullanımı kolay – Lansman için gerekli tüm verileri girmeniz yeterlidir. Doldurulması gereken karmaşık başvuru formları yok.
Kilitleme ve Yetkilendirme – MemePad, aracılığıyla başlatılan tüm belirteçler için belirteç kilitleme ve hak kazanma sağlar. Topluluğun iç huzurunu sağlamak için ek hizmetler kullanmaya gerek yok.
Topluluk odaklı – MEPAD jeton sahipleri her lansmana katılabilir ve platformda stake yaparak ücretsiz jetonlar kazanabilir.

Finans Bilgileri
Borsa Simgesi :
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

MemePad (MEPAD)

MemePad (MEPAD)

Haber ve Yorum Ekle