AqVi_logo

AqVi (AV)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 8 Haziran 2022

IEO Ticaret & Yatırım

Token AqVi, kripto para biriminin bir simbiyozudur ve en büyük sağlıklı içme suyu üretimidir. AqVi belirtecine yatırım yaparak, faydalı içme artezyen suyunun çıkarılması ve şişelenmesi için en modern fabrikaların inşasına yatırım yapmış olursunuz.

AqVi Hakkında

Yatırım kripto projesi AqVi Token nedir?

Token AqVi, kripto para biriminin bir simbiyozudur ve en büyük sağlıklı içme suyu üretimidir. AqVi belirtecine yatırım yaparak, faydalı içme artezyen suyunun çıkarılması ve şişelenmesi için en modern fabrikaların inşasına yatırım yapmış olursunuz. Bu, sizi küresel pazara odaklanmış büyük bir işletmenin haklı ortak sahibi yapar. Gezegendeki yaşamın temeli sudur! AqVi projesi, temiz suyun çıkarılmasına dayanmaktadır. Artezyen suyu, sağlık için gerekli tüm mineralleri içerir. Derin kuyularımız temiz bir bölgede yer alacak, bu da tüm kontrolleri geçmemizi ve gerekli lisansları almamızı sağlayacak. Bu yönün tamamını kapsamaya hazırız. Projemiz sadece madencilik değil, suyun çıkarılması, paketlenmesi ve dağıtımı için tam teşekküllü bir tesistir. Şirketin kapasiteleri maksimumda kurulacak. Kuyularımız günlük maksimum miktarda su üretecek olup, tesisimiz suyu farklı hacimlerde şişelerde paketleyecektir. Dağıtım tüm dünyaya yapılacaktır. Ayrıca proje, yatırım ve ödemeleri daha modern, kullanışlı ve karlı hale getirmeye yardımcı olacak kendi kripto para birimini kullanıyor. AqVi yatırım için karlı bir proje, sağlık için iyi bir proje!

AqVi Token Geliştirme ve Promosyon Planı.

AqVi tokeninin kendisi yapım aşamasındaki üretime paralel olarak hızla gelişecek ve 40 kripto para piyasasında dünya çapında tanınırlık kazanarak mevcut kripto devleriyle aynı seviyeye ulaşacak. IEO\ICO token 5 aşamada gerçekleştirilecek, yatırımcıların yatırımları ön satışların her aşamasını geçtikten hemen sonra bu aşamanın hızlı bir şekilde uygulanmasına yönlendirilecek. Tüm harcamalar belgelenecek ve yatırımcıların incelemesi için şirketin resmi web sitesinde yayınlanacaktır. IEO/ICO aşamalarının her birini geçerken token fiyatı %10’a yükselecektir. ICO’da bir bonus token dağıtım sistemi de çalışacaktır. AqVi jetonlarını 3 bonus programına yatırabileceksiniz:

 1. 350-10000 AV jetonları – ayda %1.
 2. 10001-60.000 AV jetonu – ayda %2.
 3. 60001 AV belirteçleri ve daha fazlası – ayda %3.

Borsada listelenmeden önce, bonus jetonları alarak zaten kazanabilirsiniz. Toplamda 77.856.031 AqVi jetonu (toplam AqVi jeton hacminin %5’i), IEO/ICO’nun başlangıcında 0,03$ fiyatla IEO/ICO’da satılacaktır. IEO/ICO’dan sonra, token AqVi, 0,1$ fiyatla 2. seviye borsada listelenmeye devam edecek, IEO/ICO başlangıç ​​fiyatından %333 kâr olacak. Yıl boyunca, 2. seviye borsada listelendikten sonra 1. seviye borsada en az 0.5$ fiyatla bir liste olacak, IEO/ICO başlangıç ​​fiyatından %1666 kar olacak. 3 yıllık bir süre için dondurulan jeton sayısı 1 057 914 000 jeton veya toplam sayısının %68,5’idir.

Tokenin likiditesini artırmak.

Her yıl, birinci seviye borsada listelendikten sonra, token sahipleri AqVi (temettüler), ayrıca yıllık geri alım (geri alım) belirteci AqVi şirketi ООО АКВИКОИН(rus)/LLC AQVICOIN için %30 oranında bir düşüş olacak. şirketin net karı. Kâr artışı, geri alım miktarını artırarak token kıtlığı ve buna yönelik talep yaratır. Şirketin IEO/ICO yürütme ve borsada 2. ve ardından 1. seviyede listeleme planı, yatırımcıların bir jeton satın alma konusundaki ilgisini sürdürmeyi ve sürekli olarak artırmayı sağlar ve ayrıca kripto borsasında jeton AqVi’nin likiditesini artırır. Yaklaşık 5 yıl sonra, belirtecin ve şirketin tanıtımı ve pazarlanması için net bir planın ardından, AqVi belirteci fiyatı kişi başına 5-7$’a ulaşabilir. Projenin likiditesinde sürekli bir artış ve token fiyatında bir artış, paralel bir üretim geliştirme yapısı, ICO/IEO planı ve LLC AQVICOIN ekibini sağlayacak diğer listelemelerle mümkün olacaktır. Bize inanan yatırımcıların istikrarlı bir gelir elde etmeleri için mümkün olan ve imkansız olan her şeyi yapacağız.

Proje hedefleri?

Projenin amacı, yatırımcılara uzun yıllar sürekli kazanç sağlayan, yatırım amaçlı, güvenilir bir yapı oluşturmaktır. Herhangi bir kripto para birimi güvenini kaybedebilir, AqVi belirteci asla. Üretimimiz artıyor, mallar talep görüyor. AqVi bir Varlık belirtecidir!

Su – yaşamın kaynağı ve insanın en değerli zenginliklerinden biridir. Su hayattır. AqVi belirtecine yatırım yapın. Hayata yatırım yapın.

Özellikleri

Üretim hakkında birkaç söz
Aqvicoin şirketi sadece bir fabrika değil, tüm dünyada sağlıklı ve temiz su fabrikalarının sayısını sürekli geliştirecek ve artıracağız. Belgorod bölgesi, temiz ekolojik bölgesi ve mevcut sağlıklı artezyen suyu rezervleri nedeniyle projeyi başlatmak ve ilk fabrikayı inşa etmek için seçildi. Ayrıca kuyu için arazi ediniminin mevcudiyeti, fabrikanın inşası ve ihracat için uygun yer de önemli bir faktördür.
AqVi belirteci yakında e’de bilinecek.

Teknik bilgi

Airdrop Her yıl, birinci seviye borsada listelendikten sonra, token sahipleri AqVi (temettüler) için 1/100 düşüş olacak, ayrıca yıllık geri alım (geri alım) belirteci AqVi şirketi ООО АКВИКОИН(rus)/LLC AQVICOIN %30 miktarında şirketin net kârından. Kâr artışı, geri alım miktarını artırarak token kıtlığı ve buna yönelik talep yaratır.

Özellikleri

Bunun gibi bir şey bulamayacaksın!
Sadece kripto para birimine değil, tüm prodüksiyonlara yatırım yapmanızı sağlayan dünyadaki ilk proje!
✔️ Bu jeton, varlık jetonları dünyasını alt üst edecek. Halkla ilişkiler kampanyası için iyi düşünülmüş bir plan ve piyasadaki AqVi tokeninin likiditesini artırmak, sermayenizin büyük bir katlanmasını sağlayacaktır! Projede dürüst, açık bir yatırım yapısı oluşturduk, her şey hakkında daha fazla bilgiyi AqVi token resmi web sitesinde bulabilirsiniz.
✔️Şimdi en düşük fiyata ICO’ya katılma fırsatı var! Birçok ortak ülke ve yatırımcı şimdiden bize katıldı! Takımın bir parçası olmak için zamanın var! ?Token AqVi, dünya çapında endüstriyel içme suyu üretimine yatırım yapmanızı sağlayan dünyanın ilk simgesidir.
✔️ Üretimlerden elde edilen kar, kripto piyasasında tokenin likiditesini artırmak ve sahiplerine temettü ödemek için kullanılacaktır. Şimdi, jetonları en düşük fiyata satın alabileceğiniz ICO aşaması devam ediyor!
✔️ Yıl sonunda, AqVi listelemesinden sonra, yatırımcılara, kayıt olduktan sonra cüzdan alışverişi yapmak için otomatik olarak jeton yatırılacaktır! ICO/IEO aşamalarında, tokenler satın alınır ve yatırımcıların cüzdanlarında depolanır.
? Projenin Avantajları:
? Tescilli bir şirket ve bir ticari marka!
? Yedi ülkeden oluşan profesyonel bir ekip (tüm ekip üyeleri herkese açıktır ve doğrulanmıştır)!
? Eşsiz bir ürün!
? Gezegenin her yerinde ölçeklenebilir bir şirket!
? Gerçek, maddi üretimin güvence altına alınması!
? Belirteç daha kararlıdır ve hiçbir siyasi baskıya sahip değildir!
? Yıllık geri alım, tokenlerin dondurulması ve şirketin karlılığının artması nedeniyle fiyat artışı!
? Yıllık temettüler!
?Bir tavsiye programı var!
?ICO’nun en dürüst yapısı ve listelenmesi!
?Önümüzdeki yılda çok sayıda sermaye artışı!
?Daha önce listelemeyi 9 borsa onayladı, hepsi resmi web sitesinde listeleniyor!

Tarih Bilgileri: 24 Ocak 2022 — 30 Haziran 2023
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
IEO Başlangıç Tarihi
IEO Bitiş Tarihi
Halka Açık Satış Başlangıç Tarihi
Halka Açık Satış Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Kabul edilen türler
IEO Fiyatı
ICO Fiyatı
Halka Açık Satış Fiyatı
Platform
Hard cap
Toplam Token
Satılık toplam Token
Ülke
Bounty

Jeton Dağıtımı

 • LLC Aqvicoin Şirketi : %4
 • IEO/ICO: %5
 • Temettü ödemesi : %5
 • Bonus programları ve ortaklara dağıtım : %1
 • 2. seviye borsa borsası : %5
 • 1. seviye borsa borsası : %12
 • 2. seviye borsaya kote olduktan sonra 3 yıl dondurun : %68
Fon tahsisi:

 • Hidrojeolojik çalışmalar, gelecek kuyular için arazi alım ve üretim : %10
 • Gerekli lisansların alındığı proje ve sondaj kuyusu : %20
 • Üretim, iletişim ve ek alt yapı inşaatı tasarım onayı ve teknik dokümantasyon : %30
 • Satın alma, kurulum, ekipmanların üretime ayarlanması, tr cu, tr eeu, gost, sıms, sarf malzemelerine göre izin alınması: %17
 • Lojistik sistemi için filo araç alımı: %23
Takım
Naumov Sergey
General manager, CEO, Project Leader
Chernov Pavel
Co-founder, Head of IT Department
Gridenko Maksim
Co-founder, Head of Production Department
Chernova Julia
Head of PR Department, Head of Marketing Department, Head of the International Relations Department
Danışmanlar
Kavinda Bakmeedeniya
Partner - promotion advisor SRI – LANKA
Juhani Jokinen
Partner - promotion advisor FINLAND
Filip Bernaz
Partner- promotion advisor MOLDOVA, ROMANIA
Yakov Romanovskiy
Partner- promotion advisor TURKEY
Simin Luo
Partner- promotion advisor CHINA
Yol Haritası
OCAK-TEMMUZ 2021

BİLGİ TOPLAMA, GELECEK ORTAKLARLA MÜZAKERELER, İŞ PLANI VE FİNANSAL PLANIN GELİŞTİRİLMESİ

AĞUSTOS 2021

ŞİRKET KAYDI

EYLÜL 2021

TİCARİ MARKA TESCİL LLC AQVICOIN

EYLÜL - ARALIK 2021

BİR AqVi TOKEN OLUŞTURMA

OCAK - ŞUBAT 2022

BİR PR ŞİRKETİNİN LANSMANI, ICO/IEO'NUN BAŞLANGICI

2022 1. ÇEYREK - 2022 3. ÇEYREK

GELECEKTE KUYU TESLİMİ, KUYU TASARIMI VE SONDAJ İÇİN ARAZİ HİDROJEOLOJİK ÇALIŞMALARI, GEREKLİ RUHSATLARIN ALINMASI

2022 3. ÇEYREK – 2022 4. ÇEYREK

HABERLEŞME VE BAĞLANTILI ALTYAPI ONAYI TASARIMITEKNİK DOKÜMANTASYON, SATIN ALMA, KURULUM, DEVREYE ALMA

2022 4. ÇEYREK - 2023 1. ÇEYREK

ÜRETİM ALMA EKİPMANLARI, İZİNLER TR CU, TR EEU, GOST, SIMS, SARF MALZEME SATIN ALMA, LOJİSTİK SİSTEMİ İÇİN FİLO SATIN ALMA

ARALIK 2022-OCAK 2023

2. TIER BORSADA LİSTELEME

2023 YILI 1. ÇEYREK

TEKNOLOJİK SİSTEMLERDE HATA AYIKLAMA, ÜRETİM LANSMANI, ÜRETİM BAŞLANGIÇ, BİTMİŞ ÜRÜN SATIŞI

EYLÜL 2023-ARALIK 2023

1. TIER BORSADA LİSTELEME

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

AqVi (AV)

AqVi (AV)

Haber ve Yorum Ekle