coinimp

Coinimp (IMP)

   

Website: AKTİF DEĞİL / Social Media: AKTİF DEĞİL Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Coinimp hakkında Önerimiz, bir reklamın görüntülerini saymak için kullanılan bir pazarlama terimi olan “Gösterim” den gelen IMP olarak adlandırılır. IMP token sahipleri – reklamcılar ya da yayıncılar – ödemenin bir kısmını tutan ek aracılar olmadan CoinIMP’de inanılmaz düşük fiyatlarla işlem yapabilecekler. Kripto para birimi reklamlarına uygulanan büyük ve haksız yasağa yanıt olarak, bu projelere alternatif

Coinimp hakkında
Önerimiz, bir reklamın görüntülerini saymak için kullanılan bir pazarlama terimi olan “Gösterim” den gelen IMP olarak adlandırılır. IMP token sahipleri – reklamcılar ya da yayıncılar – ödemenin bir kısmını tutan ek aracılar olmadan CoinIMP’de inanılmaz düşük fiyatlarla işlem yapabilecekler.

Kripto para birimi reklamlarına uygulanan büyük ve haksız yasağa yanıt olarak, bu projelere alternatif olarak hizmet edecek dostane bir çözüm bulmamız gerektiğinden, kripto dostu bir reklam platformunda çalışmak için IMP jetonlarını yaptık. İçeriğiniz yasa dışı olmadığı ve yapay olarak trafik oluşturmak için herhangi bir yol kullanmadığınız sürece, ağımızdan dışlanmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tarih Bilgileri: 01 Ocak 2019 — 31 Aralık 2020
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
WhiteList
KYC

Ek linkler
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Coinimp (IMP)

Coinimp (IMP)

Haber ve Yorum Ekle