Değerlendirme

4.33 / 5

Web Sitesi Whitepaper
Biometric-Finance-logo

Biometric Finance (BIOFI)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 8 Haziran 2022

IEO Gizlilik & Güvenlik

Biyometrik Finans ($BioFi), bir aracı bir arada tutan yapıştırıcı görevi gören bir yardımcı program belirtecidir. Finnovant, Inc. ve Finnovant’ın kilit ortakları tarafından geliştirilen güvenli çözümler setidir. BioFi ekosistem, merkezi olmayan finans (DeFi) ürünleri sağlamak için biyometrik güvenlikten yararlanır.

Biometric Finance Nedir?

Biyometrik Finans ($BioFi), bir aracı bir arada tutan yapıştırıcı görevi gören bir yardımcı program belirtecidir. Finnovant, Inc. ve Finnovant’ın kilit ortakları tarafından geliştirilen güvenli çözümler setidir. BioFi ekosistem, merkezi olmayan finans (DeFi) ürünleri sağlamak için biyometrik güvenlikten yararlanır.

BioFi, birçok kişinin kişisel verilerini koruma konusundaki endişelerini giderir ve dolandırıcıların istismarına karşı güvende olmalarını sağlar. Ayrıca bir güvenli bir ürün ailesini içeren çevrimiçi ekosistemdir (veya portal).$BioFi belirteci ile satın almak kolaydır. Ayrıca ortaklar ve çözüm sağlayıcılar, Ortak API arayüzleri aracılığıyla BioFi ekosistemi ile kolayca entegre ederek kendi çözümlerini bağımsız olarak oluşturabilir ve sunabilir.  Finnovant, güvenliği sağlamak için biyometrik kimlik doğrulama konusunda uzmanlaşmış bir Fintech başlangıç ​​şirketidir. Finnovant müdürleri ve danışmanları, uzun bir geçmişe sahiptir. BioFi ekosistemi zaten $BioFi yardımcı program belirtecinin tüm sahipleri için başlatıldı ve gerçek yaşam programı ile donatıldı. Ortaklar, BioFi ekosistemiyle kolayca bütünleşebilir ve benzersiz fayda avantajını vurgulayabilir.

Finnovant, yetkilendirmediğiniz kişilerle kişisel bilgilerinizin toplanmasına, satılmasına veya paylaşılmasına inanmaz veya katılmaz. BioFi ekosistemi, bireye kendi kimliği üzerinde kontrol sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca
biyometrik kimliğin hızını, güvenliğini ve anonimliğini bir araya getirerek bu sorunun çözülmesine yardımcı olur. Blockchain teknolojisi ve ortak ile birleştiğinde Uygulama Programlama Arayüzleri (API’ler), BioFi, güvenli bir küresel birden fazla dikey pazara erişilebilen merkezi olmayan finansal pazar portalıdır. Finnovant, insanların blok zinciri çözümleri öğrenmesini, tasarlamasını ve oluşturmasını sağlamaya odaklanmıştır. Ekibimiz BioFi’nin geleceği konusunda çok heyecanlı ve biz gelişen ekosisteme katılımınızı dört gözle bekliyoruz.

Geliştirici Kaynakları:

BioFi ekosistemi, müşterileri için en iyi deneyimleri arzulayan tüketiciler ve işletmeler için kullanımı basit ve etkili biyometrik teknoloji ve ilgili hizmetler sunma vizyonuyla oluşturuldu. Gelişmiş biyometrik teknolojiyi kullanarak mevcut kimlik doğrulama yöntemlerini sorunsuz ve keyifli bir deneyime dönüştürüyor.

BioFi hizmeti dağıtımı, dahil olan tüm müşteriler için basit, hızlı ve uygun maliyetli olmalıdır. Müşterilere uygulamada yardımcı olmak için Finovant ekibi, başarılı bir dağıtım sağlamak için aşağıdaki etkinliklerde yardımcı olabilir:

 • Ürünlerine ve hizmetlerine giriş sağlayın, demolar gerçekleştirin, genel eğitim ve çözümlerin ve API’lerin gözden geçirilmesi
 • Teknolojinin tanımını ve açıklamasını gözden geçirin
 • Entegrasyon ve uygulama yaklaşımını tartışın
 • Gerçekleştirilecek Kavram Kanıtı testlerini ve üretim lansmanı için kullanıma sunma stratejisini gözden geçirin
 • Her adım için proje zaman çizelgesini ve hesap verebilirliği tartışın
 • İş ve teknik gereksinimleri değerlendirin ve kabul edin
 • Tüm endişeleri gözden geçirin ve azaltma adımlarının tanımlandığından ve üzerinde anlaşmaya varıldığından emin olun
 • Lansman öncesi ve sonrası destek sağlayın

Finnovant ekibi, dağıtıma yardımcı olmak için kaynaklara ihtiyaç duyulursa, herhangi bir proje kapasitesinde uygulama çabasını artırmaya da hazırdır.

Vizyon

Tüketici verilerini sömürme veya kimsenin mahremiyetine izinsiz girme işinde değiliz. Kişisel bilgilerinizin korunmasına, erişim gücünün veri sahibine ait olmasını sağlayarak iç huzurunu sağlamaya ve tüketici güvenini aşılamaya inanıyoruz; yani bireysel tüketici.

Sıkça Sorulan Sorular

$BIOFI NEDİR?

Biometric Financial’ın kısaltması olan $BioFi, Finnovant, Inc. tarafından geliştirilen, blok zinciri ve merkezi olmayan hizmetlerden yararlanan bir yardımcı program belirteci ve güvenli bir çözüm kümesidir. BioFi, birçok kişinin kişisel verilerini koruma ve dolandırıcıların istismarına karşı güvende olma konusundaki endişelerini giderir.

BİYOMETRİ NEDEN BİYOFİ ÇÖZÜMÜNÜN BİR PARÇASIDIR?

Hassas bilgi ve varlıklara erişimin korunması, günümüzde tüketicilerin önemli bir endişesidir. Siber suçlular, genellikle kimlik hırsızlığı ve/veya varlıkların çalınmasıyla sonuçlanan kullanıcı adlarını ve parolaları çalma konusunda ustalaştı. BioFi, biyometrik kimliğin hızını, güvenliğini ve anonimliğini blok zincirine ve merkezi olmayan finans (DeFi) alanına getirerek bu sorunun çözülmesine yardımcı olur (Captcha ihtiyacını ortadan kaldırır).

BIOFI BİLGİLERİMİ VE VARLIKLARIMI NASIL KORUYABİLİR?

BioFi’nin kullanım durumları, oturum açma, parola sıfırlama ve ödemeler için temel kimlik doğrulama öğelerini kapsamaktan hassas bilgileri güncellemeye ve IoT cihaz işlevlerine erişim sağlamaya kadar neredeyse sınırsızdır. BioFi, doğası gereği gerçekten küreseldir, tek bir dil veya bölgeye bağlı değildir ve erişim bireysel olarak bağlı olduğundan, insanların kendilerini daha güvende hissetmelerine yardımcı olma ek yararı ile kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır.

BİLGİLERİMİ SATIYOR YA DA PAYLAŞIR MISINIZ?

Finnovant, yetkilendirmediğiniz hiç kimseyle kişisel bilgilerinizi toplamaz, satmaz veya paylaşmaz. Büyük şirketlerin sizin adınıza depoladıkları kişisel bilgilerden yararlanmaması, bunlardan para kazanmaması veya kötüye kullanmaması gerektiğine inanıyoruz. BioFi ekosistemi, bireye kendi kimliği, bunun nasıl kullanıldığı ve buna kimin erişimi olduğu üzerinde kontrol sağlamak için tasarlanıyor.

ŞİRKETİMİN BİYOFİ EKOSİSTEMİNE KATILMASI İLE İLGİLENİYORUM. NE YAPMAYA İHTİYACIM VAR?

Finnovant, $BioFi sahiplerine değerli, biyometrik olarak güvenli çözümler getirerek BioFi ekosistemine katılacak ek şirketleri memnuniyetle karşılıyor. Kolay erişilebilir bir ekosistem oluşturan BioFi, çoğu endüstriyi destekleme yeteneğine sahiptir. BioFi ekosisteminin muazzam değeri şunları içerir:

 • API’ler ve önceden oluşturulmuş çözümlerle etkileşime girebilecekleri veya merkezi olmayan bir platform aracılığıyla ürün ve hizmetler sunabilecekleri biyometrik güvenlik uygulayan işletmeler ve kullanıcılar için aktif portal.
 • Hassas bilgilerin kontrolü, BioFi ile ilgili hizmetleri satın alma olanağına da sahip olacak tüketicilere verilir.
Tarih Bilgileri: 28 Mart 2022 — 19 Nisan 2022
IEO Başlangıç Tarihi
IEO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
IEO Fiyatı
Platform
Hard cap
Toplam Token
Ülke

Jeton dağıtımı:

 • Kurumsal – %24
 • Bireysel – %24
 • Kamu ve Özel – %20
 • Takım – %16
 • Ortaklıklar – %15
 • Takımyıldız Ağı – %1
Takım
Brian Maw
CEO
Chris Benedict
CRO, Business Development Lead
Stephen Fitzpatrick
VP, EMEA
Maggie Lin
Director, Global Business Development
Kwok LH Wong
General Manager Asia Pacific
Megan Liu
Asia Pacific Business Development and Sales Manager
Sandra Mathews
Director of Marketing
Cody Arthur Dyer
Chief Strategy Officer
Ed Reidhead
Web Developer
Rick Toman
Founder, Chief Strategist Torus Solutions
Danışmanlar
Phil Dixon
Advisor, Business Development
Cliff Jurgens
Advisor, Customer Success
Benjamin Diggles
Chief Strategy Officer, Constellation Network, Project Advisor
Yol Haritası
Q3 2021

Krptic Cüzdanını Başlat

Finnovant ve BioFi Web Sitelerini Başlatın

Q4 2021

$BioFi Ön Satışını Başlatın

Sigorta Ödül Hizmetlerini Tanımlayın

Q1-Q2 2022

BioFi Simgesi

$BioFi'yi Hypergraph ile entegre edin

Phēnix X1 telefonunda düğüm madenciliği uygulamasına başlayın

Sigorta ödül havuzunun/hizmetlerinin uygulanmasına başlayın

Q3-Q4 2022

Phēnix X1 telefonunda düğüm madenciliğinin Beta'sını gösterin

Sigorta ödül havuzu/hizmetleri kavramının kanıtını gösterin

Q1-Q4 2023

FCC, Google ve büyük ABD mobil operatörleri ile yeni nesil Phēnix X1 sertifikası

BioFi ile sigorta hizmetlerinin başlatılması

İtibari para birimine geçişi uygulayın

BioFi'yi diğer endüstrilere uygulayın

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Biometric Finance (BIOFI)

Biometric Finance (BIOFI)

Haber ve Yorum Ekle