JDB

JDB Token

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

JDB Token, Latin Amerika’daki kumar sektörünün daha iddialı olan genişletilmiş oynanabilirlik aracıdır. Amacımız, bu pazarı ve sağlayıcıları, uluslararası müttefiklerimizin hizmet ve ürünlerinin birbirine bağlanması yoluyla milyonlarca kullanıcısıyla ilişkilendirmek; Son yıllardan bu yana hızlanan büyüme ritmini koruyan, zorlu bir pazara yenilikçi çözümler sunuyormuş gibi davranarak. JDB Token, tüm kumar platformlarındaki oyuncuların deneyimlerini geliştirecek ve hizmet, deneyim,

JDB Token, Latin Amerika’daki kumar sektörünün daha iddialı olan genişletilmiş oynanabilirlik aracıdır. Amacımız, bu pazarı ve sağlayıcıları, uluslararası müttefiklerimizin hizmet ve ürünlerinin birbirine bağlanması yoluyla milyonlarca kullanıcısıyla ilişkilendirmek; Son yıllardan bu yana hızlanan büyüme ritmini koruyan, zorlu bir pazara yenilikçi çözümler sunuyormuş gibi davranarak. JDB Token, tüm kumar platformlarındaki oyuncuların deneyimlerini geliştirecek ve hizmet, deneyim, ödül ve ödül tekliflerini genişletecek teknolojik çözümler sunacak. Blok zincirinin gücünden ve dağıtılmış muhasebe sistemlerinden yararlanan JDB Token, Ethereum’un standart ERC-20’si kullanılarak aktif kripto olarak oluşturuldu. Merkezi olmayan bir ağ olan Ethereum protokolü, bilgilerin dağıtılmış bir şekilde stoklanmasını ve JDB’nin akıllı ve dokunulmaz sözleşmeler üzerinde, izlenebilir, çevik ve halka ücretsiz erişimle çalıştırılmasına izin vermesini garanti eder, bu nedenle ekosistem ortamı için şeffaflık ve güvenlik sunuyoruz.

Tarih Bilgileri: 01 Mart 2021 — 05 Temmuz 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış öncesi satılır
Satış İçin Ayrılan Miktar
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

JDB Token

JDB Token

Haber ve Yorum Ekle