Sosyal Medya Hesapları / Web Sitesi aktif olmadığı için BÜYÜK RİSK TAŞIMAKTADIR.

Değerlendirme

N/A

Web Sitesi
covex

CoVEX (COVEX)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF DEĞİL Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

CoVEX hakkında CoVEX, insanların dijital varlıklarının tüm ticaret olanaklarını alabilecekleri bir dijital ticaret platformundadır. CoVEX, bir tüccarın çok düşük ücretlerle satıp satın alabileceği kripto değişim hizmeti için yer verecektir. Sosyal ticaret platformu, yeni tüccarın deneyimli tüccarlardan ticareti öğrenmesine ve kopyalamasına yardımcı olur. Covex P2P kredi hizmeti, herhangi bir finans kurumu veya üçüncü taraf hizmeti olmadan

CoVEX hakkında
CoVEX, insanların dijital varlıklarının tüm ticaret olanaklarını alabilecekleri bir dijital ticaret platformundadır.

CoVEX, bir tüccarın çok düşük ücretlerle satıp satın alabileceği kripto değişim hizmeti için yer verecektir. Sosyal ticaret platformu, yeni tüccarın deneyimli tüccarlardan ticareti öğrenmesine ve kopyalamasına yardımcı olur. Covex P2P kredi hizmeti, herhangi bir finans kurumu veya üçüncü taraf hizmeti olmadan madeni paranın ödünç alınmasına ve ödünç verilmesine izin verir. Bir satıcı veya çevrimiçi perakendeciler için banka veya kredi kartı ödemesine yetki veren satıcı hizmeti olarak Covex ödeme ağ geçidi paly.

Tarih Bilgileri: 22 Mart 2019 — 09 Mayıs 2019
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Yasaklı Ülkeler
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

CoVEX (COVEX)

CoVEX (COVEX)

Haber ve Yorum Ekle