It carries a GREAT RISK as Social Media Accounts / Website are not active.

Evaluation

N/A

Website
covex

CoVEX (COVEX)

   

Website: ACTIVE / Social Media: DEACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

CoVEX hakkında CoVEX, insanların dijital varlıklarının tüm ticaret olanaklarını alabilecekleri bir dijital ticaret platformundadır. CoVEX, bir tüccarın çok düşük ücretlerle satıp satın alabileceği kripto değişim hizmeti için yer verecektir. Sosyal ticaret platformu, yeni tüccarın deneyimli tüccarlardan ticareti öğrenmesine ve kopyalamasına yardımcı olur. Covex P2P kredi hizmeti, herhangi bir finans kurumu veya üçüncü taraf hizmeti olmadan

CoVEX hakkında
CoVEX, insanların dijital varlıklarının tüm ticaret olanaklarını alabilecekleri bir dijital ticaret platformundadır.

CoVEX, bir tüccarın çok düşük ücretlerle satıp satın alabileceği kripto değişim hizmeti için yer verecektir. Sosyal ticaret platformu, yeni tüccarın deneyimli tüccarlardan ticareti öğrenmesine ve kopyalamasına yardımcı olur. Covex P2P kredi hizmeti, herhangi bir finans kurumu veya üçüncü taraf hizmeti olmadan madeni paranın ödünç alınmasına ve ödünç verilmesine izin verir. Bir satıcı veya çevrimiçi perakendeciler için banka veya kredi kartı ödemesine yetki veren satıcı hizmeti olarak Covex ödeme ağ geçidi paly.

Date Information: 22 March 2019 — 09 May 2019
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Prohibited Countries
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

CoVEX (COVEX)

CoVEX (COVEX)

Add a News