Değerlendirme

N/A

Web Sitesi Whitepaper
Cryptocoin

Cryptocoin (CTC)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Çoğu kripto para birimi, ödeme işlemlerinin merkezi olmayan bir defterde “olduğu gibi” depolandığı blok zincirlerine dayanır. Blok zinciri halka açık olduğundan, gönderenin genel adresi, alıcıların açık adresi ve her işlemle ilgili ödeme tutarı gibi söz konusu ayrıntılar ve tüm işlemlerin geçmişi herkes tarafından görüntülenebilir. Genel adresler, kullanıcıların gerçek kimliklerine açıkça bağlı olmasa da, çoğu blok

Çoğu kripto para birimi, ödeme işlemlerinin merkezi olmayan bir defterde “olduğu gibi” depolandığı blok zincirlerine dayanır. Blok zinciri halka açık olduğundan, gönderenin genel adresi, alıcıların açık adresi ve her işlemle ilgili ödeme tutarı gibi söz konusu ayrıntılar ve tüm işlemlerin geçmişi herkes tarafından görüntülenebilir. Genel adresler, kullanıcıların gerçek kimliklerine açıkça bağlı olmasa da, çoğu blok zincirinde depolanan bilgileri kullanarak kullanıcılar, harcama alışkanlıkları ve birbirleriyle ilişkileri hakkında daha fazla bilgi edinmenin yolları vardır. Çoğu durumda, işlem yapmak için kullanılan cüzdanlar, blok zinciri düğümlerine bağlanırken anonimlik özelliklerini desteklemez. Kullanıcının konumu, kullanılan cihazın IP adresi ile belirlenebilmekte ve işlemin gizliliği ortadan kaldırılmaktadır.

CrypticCoin (CRYP), kullanıcıları için gizlilik ve anonimlik ile ilgili en iyi uygulamaları birbirine bağlamayı amaçlayan merkezi olmayan ve açık kaynaklı bir kripto para birimidir. CrypticCoin, kullanıcıların doğrudan işlemlere hızla ve yüksek düzeyde gizlilikle girmesine izin verecektir.

Tarih Bilgileri: 06 Nisan 2021 — 30 Nisan 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Cryptocoin (CTC)

Cryptocoin (CTC)

Haber ve Yorum Ekle