Cryptocoin

Cryptocoin (CTC)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Çoğu kripto para birimi, ödeme işlemlerinin merkezi olmayan bir defterde “olduğu gibi” depolandığı blok zincirlerine dayanır. Blok zinciri halka açık olduğundan, gönderenin genel adresi, alıcıların açık adresi ve her işlemle ilgili ödeme tutarı gibi söz konusu ayrıntılar ve tüm işlemlerin geçmişi herkes tarafından görüntülenebilir. Genel adresler, kullanıcıların gerçek kimliklerine açıkça bağlı olmasa da, çoğu blok

Çoğu kripto para birimi, ödeme işlemlerinin merkezi olmayan bir defterde “olduğu gibi” depolandığı blok zincirlerine dayanır. Blok zinciri halka açık olduğundan, gönderenin genel adresi, alıcıların açık adresi ve her işlemle ilgili ödeme tutarı gibi söz konusu ayrıntılar ve tüm işlemlerin geçmişi herkes tarafından görüntülenebilir. Genel adresler, kullanıcıların gerçek kimliklerine açıkça bağlı olmasa da, çoğu blok zincirinde depolanan bilgileri kullanarak kullanıcılar, harcama alışkanlıkları ve birbirleriyle ilişkileri hakkında daha fazla bilgi edinmenin yolları vardır. Çoğu durumda, işlem yapmak için kullanılan cüzdanlar, blok zinciri düğümlerine bağlanırken anonimlik özelliklerini desteklemez. Kullanıcının konumu, kullanılan cihazın IP adresi ile belirlenebilmekte ve işlemin gizliliği ortadan kaldırılmaktadır.

CrypticCoin (CRYP), kullanıcıları için gizlilik ve anonimlik ile ilgili en iyi uygulamaları birbirine bağlamayı amaçlayan merkezi olmayan ve açık kaynaklı bir kripto para birimidir. CrypticCoin, kullanıcıların doğrudan işlemlere hızla ve yüksek düzeyde gizlilikle girmesine izin verecektir.

Date Information: 06 April 2021 — 30 April 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Cryptocoin (CTC)

Cryptocoin (CTC)

Add a News