Filipcoin

Filipcoin (FLIP)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

FILIPCOIN, hizmet ekonomisi sektöründe mobil uygulama hizmetleri için bir blockchain ekosistemi yaratıyor. Kripto para birimi dünyasındaki diğer projelerin aksine, FILIPCOIN sahipleri, küçük işletmeler ve girişimciler için geliştirilmiş ve tam işlevli bir uygulamaya, boru hattında ek kullanım ve faydalarla birlikte otomatik erişim elde ediyor. FILIPCOIN’in arkasındaki ekip, ödeme hizmeti ekonomisi sektöründe merkezi olmayan değişim (DEX) ile

FILIPCOIN, hizmet ekonomisi sektöründe mobil uygulama hizmetleri için bir blockchain ekosistemi yaratıyor.
Kripto para birimi dünyasındaki diğer projelerin aksine, FILIPCOIN sahipleri, küçük işletmeler ve girişimciler için geliştirilmiş ve tam işlevli bir uygulamaya, boru hattında ek kullanım ve faydalarla birlikte otomatik erişim elde ediyor.
FILIPCOIN’in arkasındaki ekip, ödeme hizmeti ekonomisi sektöründe merkezi olmayan değişim (DEX) ile merkezi olmayan uygulamalar (DApps) için bir blok zinciri ekosistemi yaratıyor. Kripto para birimi dünyasındaki diğer projelerin aksine, FILIPCOIN sahipleri, boru hattında ek kullanım ve faydalarla birlikte, Ulaşım Endüstrisi için gelişmiş ve tam işlevli bir uygulamaya otomatik erişim elde etmektedir.

Tarih Bilgileri: 01 Mart 2021 — 31 Mart 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Filipcoin (FLIP)

Filipcoin (FLIP)

Haber ve Yorum Ekle