Filipcoin

Filipcoin (FLIP)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

FILIPCOIN, hizmet ekonomisi sektöründe mobil uygulama hizmetleri için bir blockchain ekosistemi yaratıyor. Kripto para birimi dünyasındaki diğer projelerin aksine, FILIPCOIN sahipleri, küçük işletmeler ve girişimciler için geliştirilmiş ve tam işlevli bir uygulamaya, boru hattında ek kullanım ve faydalarla birlikte otomatik erişim elde ediyor. FILIPCOIN’in arkasındaki ekip, ödeme hizmeti ekonomisi sektöründe merkezi olmayan değişim (DEX) ile

FILIPCOIN, hizmet ekonomisi sektöründe mobil uygulama hizmetleri için bir blockchain ekosistemi yaratıyor.
Kripto para birimi dünyasındaki diğer projelerin aksine, FILIPCOIN sahipleri, küçük işletmeler ve girişimciler için geliştirilmiş ve tam işlevli bir uygulamaya, boru hattında ek kullanım ve faydalarla birlikte otomatik erişim elde ediyor.
FILIPCOIN’in arkasındaki ekip, ödeme hizmeti ekonomisi sektöründe merkezi olmayan değişim (DEX) ile merkezi olmayan uygulamalar (DApps) için bir blok zinciri ekosistemi yaratıyor. Kripto para birimi dünyasındaki diğer projelerin aksine, FILIPCOIN sahipleri, boru hattında ek kullanım ve faydalarla birlikte, Ulaşım Endüstrisi için gelişmiş ve tam işlevli bir uygulamaya otomatik erişim elde etmektedir.

Date Information: 01 March 2021 — 31 March 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Filipcoin (FLIP)

Filipcoin (FLIP)

Add a News