hashbon

Hashbon (HASH)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Hashbon çerçevesi – Bitcoin, Litecoin, Dash, Zcash, Monero ve diğerleri gibi canlı halka açık blok zincirlerinin üstünde çalışan herhangi bir uygulamayı veya akıllı sözleşmeyi etkili bir şekilde oluşturmak için evrensel bir platformdur. Çerçeve, KB verileri depolamak için şu anda daha iyi ücret sunan blok zinciri seçimi de dahil olmak üzere, otomatik ve entelektüel bir şekilde

Hashbon çerçevesi – Bitcoin, Litecoin, Dash, Zcash, Monero ve diğerleri gibi canlı halka açık blok zincirlerinin üstünde çalışan herhangi bir uygulamayı veya akıllı sözleşmeyi etkili bir şekilde oluşturmak için evrensel bir platformdur. Çerçeve, KB verileri depolamak için şu anda daha iyi ücret sunan blok zinciri seçimi de dahil olmak üzere, otomatik ve entelektüel bir şekilde daha iyi güvenilirlik için birkaç blok zincirinde aynı anda bilgi depolamaya izin verecektir.

Ek olarak, Blockcypher, Blocktrail, Blockchain.info gibi tüm büyük API’leri birleşik arayüzle destekleyecektir. Böylece daha iyi güvenilirlik için farklı kaynaklardan gelen bilgileri iki kez kontrol edebilirsiniz. Çünkü tek bir API kullanmak, iş için yüksek risk anlamına gelen merkezileştirme yaratır.

Çoklu blok zinciri çerçevesini oluşturduktan sonra – bunu iş uygulamalarını uygulamak için kullanmak istiyoruz. İş için kullanılacak çok sayıda blockchain uygulaması oluşturabiliriz. Önemli örneklerden biri, hissedarlar ve halka açık şirketlerin yönetimi arasındaki ilişki için dijital ekosistemin oluşturulmasıdır. Çerçeveyi gerçek iş uygulamasıyla birlikte geliştirmek, çerçeveyi daha talep edilebilir ve kullanışlı hale getirecektir.

Çerçeve, iyi bir ağ hashrate sahip olan ve dolayısıyla% 51 saldırılara karşı iyi koruma sağlayan en güvenli genel blok zincirleri üzerinde merkezi olmayan, güvenli ve güvenilir uygulamalar oluşturma fırsatı sağlar.

Hashbon Framework üzerinde ve halka açık şirketlerde iş uygulamalarının geliştirilmesi, onları yatırımcıların gözünde daha çekici hale getirecektir. Sonuç olarak, P / E’yi ve stok fiyatını artıracağı için yönetimin uygulaması için finansal teşvikler yaratacaktır.

Tarih Bilgileri: 23 Ağustos 2018 — 03 Kasım 2018
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Yasaklı Ülkeler
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Hashbon (HASH)

Hashbon (HASH)

Haber ve Yorum Ekle