hashbon

Hashbon (HASH)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Hashbon çerçevesi – Bitcoin, Litecoin, Dash, Zcash, Monero ve diğerleri gibi canlı halka açık blok zincirlerinin üstünde çalışan herhangi bir uygulamayı veya akıllı sözleşmeyi etkili bir şekilde oluşturmak için evrensel bir platformdur. Çerçeve, KB verileri depolamak için şu anda daha iyi ücret sunan blok zinciri seçimi de dahil olmak üzere, otomatik ve entelektüel bir şekilde

Hashbon çerçevesi – Bitcoin, Litecoin, Dash, Zcash, Monero ve diğerleri gibi canlı halka açık blok zincirlerinin üstünde çalışan herhangi bir uygulamayı veya akıllı sözleşmeyi etkili bir şekilde oluşturmak için evrensel bir platformdur. Çerçeve, KB verileri depolamak için şu anda daha iyi ücret sunan blok zinciri seçimi de dahil olmak üzere, otomatik ve entelektüel bir şekilde daha iyi güvenilirlik için birkaç blok zincirinde aynı anda bilgi depolamaya izin verecektir.

Ek olarak, Blockcypher, Blocktrail, Blockchain.info gibi tüm büyük API’leri birleşik arayüzle destekleyecektir. Böylece daha iyi güvenilirlik için farklı kaynaklardan gelen bilgileri iki kez kontrol edebilirsiniz. Çünkü tek bir API kullanmak, iş için yüksek risk anlamına gelen merkezileştirme yaratır.

Çoklu blok zinciri çerçevesini oluşturduktan sonra – bunu iş uygulamalarını uygulamak için kullanmak istiyoruz. İş için kullanılacak çok sayıda blockchain uygulaması oluşturabiliriz. Önemli örneklerden biri, hissedarlar ve halka açık şirketlerin yönetimi arasındaki ilişki için dijital ekosistemin oluşturulmasıdır. Çerçeveyi gerçek iş uygulamasıyla birlikte geliştirmek, çerçeveyi daha talep edilebilir ve kullanışlı hale getirecektir.

Çerçeve, iyi bir ağ hashrate sahip olan ve dolayısıyla% 51 saldırılara karşı iyi koruma sağlayan en güvenli genel blok zincirleri üzerinde merkezi olmayan, güvenli ve güvenilir uygulamalar oluşturma fırsatı sağlar.

Hashbon Framework üzerinde ve halka açık şirketlerde iş uygulamalarının geliştirilmesi, onları yatırımcıların gözünde daha çekici hale getirecektir. Sonuç olarak, P / E’yi ve stok fiyatını artıracağı için yönetimin uygulaması için finansal teşvikler yaratacaktır.

Date Information: 23 August 2018 — 03 November 2018
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Prohibited Countries
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Hashbon (HASH)

Hashbon (HASH)

Add a News