hathor

Hathor (HTR)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Hathor hakkında Hathor, hem yönlendirilmiş döngüsel olmayan grafik (DAG) hem de blok zinciri teknolojilerinin bir araya getirdiği kavramlara dayanan tamamen yeni bir mimariden oluşan işlemsel bir konsensüs platformudur. Dağıtılmış defter ağları arasında ölçeklenebilirlik ve ademi merkeziyetçilik bakımı sorunlarını, bir işlem DAG’sine bir mayınlı bloklar zinciri ekleyerek çözüyoruz. Blok zinciri, saniye başına işlem sayısı az olduğunda

Hathor hakkında
Hathor, hem yönlendirilmiş döngüsel olmayan grafik (DAG) hem de blok zinciri teknolojilerinin bir araya getirdiği kavramlara dayanan tamamen yeni bir mimariden oluşan işlemsel bir konsensüs platformudur. Dağıtılmış defter ağları arasında ölçeklenebilirlik ve ademi merkeziyetçilik bakımı sorunlarını, bir işlem DAG’sine bir mayınlı bloklar zinciri ekleyerek çözüyoruz. Blok zinciri, saniye başına işlem sayısı az olduğunda güvenliği sağlarken, sayı önemli ölçüde arttığında DAG hakimdir. İşlemlerin birden çok amaç için ücretsiz olarak işlenebildiği, yüksek oranda ölçeklenebilir dağıtılmış bir defter, kendi ağı üzerinden oluşturulacaktır. Aynı zamanda, yeni oluşturulan jetonlar biçimindeki madencilik ödülleri, ademi merkeziyetçilik yoluyla ekonomik ve hesaplama kaynaklarının adil bir şekilde dağıtılmasını ve herhangi bir merkezi koordinasyon olmadan% 99,99 çalışma süresi sağlayacaktır. Hathor, kurucu üyelerinden, varsayımlarını ve alfa sürümlerini stres testi yaptıkları 7 yılı aşkın akademik araştırmanın doğrudan sonucudur. Ölçeklenebilirliği, kripto para birimlerinde önemli bir zorluk olarak görüyoruz. IOTA, ölçeklenebilirliğe doğru büyük adımlar attı, ancak çözümü saniyedeki işlem sayısı az olduğunda işe yaramıyor gibi görünüyor. Hathor’un mimarisi, Bitcoin ve IOTA’nın mimarisi arasında yer alır ve ölçeklendirme, merkezileştirme ve spam sorunlarına bir çözüm sunar. Dr. Marcelo Brogliato tarafından yürütülen ve doktorasının bir parçası olarak yayınlanan akademik araştırmalara teşekkür ederiz. tez, simülasyonlar yoluyla Hathor’un mimarisinin ayrıntılı bir analizine sahibiz. Birincil sonuç, saniyede herhangi bir işlem sayısında doğru çalışmasıdır. Saniyedeki işlem sayısı ne kadar yüksekse, yeni işlemler o kadar hızlı onaylanır.

Tarih Bilgileri: 23 Aralık 2020 — 28 Aralık 2020
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Token Standard
Toplam Token
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Hathor (HTR)

Hathor (HTR)

Ekran görüntüleri

Haber ve Yorum Ekle