hathor

Hathor (HTR)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Hathor hakkında Hathor, hem yönlendirilmiş döngüsel olmayan grafik (DAG) hem de blok zinciri teknolojilerinin bir araya getirdiği kavramlara dayanan tamamen yeni bir mimariden oluşan işlemsel bir konsensüs platformudur. Dağıtılmış defter ağları arasında ölçeklenebilirlik ve ademi merkeziyetçilik bakımı sorunlarını, bir işlem DAG’sine bir mayınlı bloklar zinciri ekleyerek çözüyoruz. Blok zinciri, saniye başına işlem sayısı az olduğunda

Hathor hakkında
Hathor, hem yönlendirilmiş döngüsel olmayan grafik (DAG) hem de blok zinciri teknolojilerinin bir araya getirdiği kavramlara dayanan tamamen yeni bir mimariden oluşan işlemsel bir konsensüs platformudur. Dağıtılmış defter ağları arasında ölçeklenebilirlik ve ademi merkeziyetçilik bakımı sorunlarını, bir işlem DAG’sine bir mayınlı bloklar zinciri ekleyerek çözüyoruz. Blok zinciri, saniye başına işlem sayısı az olduğunda güvenliği sağlarken, sayı önemli ölçüde arttığında DAG hakimdir. İşlemlerin birden çok amaç için ücretsiz olarak işlenebildiği, yüksek oranda ölçeklenebilir dağıtılmış bir defter, kendi ağı üzerinden oluşturulacaktır. Aynı zamanda, yeni oluşturulan jetonlar biçimindeki madencilik ödülleri, ademi merkeziyetçilik yoluyla ekonomik ve hesaplama kaynaklarının adil bir şekilde dağıtılmasını ve herhangi bir merkezi koordinasyon olmadan% 99,99 çalışma süresi sağlayacaktır. Hathor, kurucu üyelerinden, varsayımlarını ve alfa sürümlerini stres testi yaptıkları 7 yılı aşkın akademik araştırmanın doğrudan sonucudur. Ölçeklenebilirliği, kripto para birimlerinde önemli bir zorluk olarak görüyoruz. IOTA, ölçeklenebilirliğe doğru büyük adımlar attı, ancak çözümü saniyedeki işlem sayısı az olduğunda işe yaramıyor gibi görünüyor. Hathor’un mimarisi, Bitcoin ve IOTA’nın mimarisi arasında yer alır ve ölçeklendirme, merkezileştirme ve spam sorunlarına bir çözüm sunar. Dr. Marcelo Brogliato tarafından yürütülen ve doktorasının bir parçası olarak yayınlanan akademik araştırmalara teşekkür ederiz. tez, simülasyonlar yoluyla Hathor’un mimarisinin ayrıntılı bir analizine sahibiz. Birincil sonuç, saniyede herhangi bir işlem sayısında doğru çalışmasıdır. Saniyedeki işlem sayısı ne kadar yüksekse, yeni işlemler o kadar hızlı onaylanır.

Date Information: 23 December 2020 — 28 December 2020
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Token Standard
Token supply
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Hathor (HTR)

Hathor (HTR)

Screenshots

Add a News